8 דברים שחייבים לדעת על מפיצי ריח חשמליים מבית Odora

8 דברים שחייבים לדעת על מפיצי ריח חשמליים מבית Odora

מכשירים אלו יוצרים עבורכם במרחב פתרונות ארומטיים על פי הצרכים שלכם. חשוב ביותר לאפיין מפיצי ריח בהתאמה אישית ללקוח, ולשם כך – קנייה ממלאי של חנות כלשהי אינה בהכרח תענה על הנדרש עבורכם. רק רכישה מחברה מלווה, בה עובדים מומחים שמכירים על בורים מפיצי ריח, תספק את שרצוי לכם.

הם ייקחו בחשבון את כל המאפיינים של המבנה שלכם ויוכלו להסיק האם הוא ממוקם בסמוך למקומות מצחינים כמו חדרי אשפה ואזורי תעשייה? האם הוא נמצא בסמוך לאזור עישון? האם זהו מבנה שממוקם באזור סטרילי ומפיץ הריח נועד בשביל ליצור ריח טוב יותר מזה הניטרלי? פרמטרים אלו חשובים מסיבה מאד קונקרטית: אם המשרד שלכם קטן פיזית, אך ממוקם בסמוך למפיצי ריח רע כמו חדרי אשפה ומעשנים, אתם תצטרכו מפיץ ריח שמיועד לחדר גדול בסביבה נקייה על מנת להתגבר על כל כשלי הריח.

לעומת זאת, אם המבנה שלכם בגודל זהה (קטן), וממוקם בסביבה נקייה וסטרילית, אתם עלולים להסתכן בבחירת מפיץ שירכז את הריח ויהפוך את האוויר למחניק, בדומה לאפקט של מטהר אוויר בתא שירותים. בדיוק מן הטעמים הללו, חשוב שתהיה חברה-מלווה שתוכל לסייע לכם למצוא את הדגם הרצוי של מפיץ הריח. ומה בכל זאת לוקחים בחשבון כשעובדים מול לקוח? הנה כמה מן הסודות בתחום.

מפיצי ריח להשבחת סביבה סטרילית או נטרול סביבה עם ריח מצחין

ישנם 2 סוגים של מפיצי ריח חשמליים: כאלו שנועדו להשביח ריח בחדר סטרילי וכאלו שנועדו לנטרל ריח רע בחדר שבהגדרה סובל ממנו: ממוקם בסמוך לפינת עישון, ממוקם בסמוך לחדר אשפה, ממוקם בסמוך למפעל של תעשייה מלוכלכת, המבנה הוא חדר מדורדר-ריח כמו ספא, חדר כושר, מכון אימונים, ועוד. המפיצים שונים זה מזה בשטח הפיזור ובכמות  נוזל הפצת הריח המלאה. מכשיר שנועד לנטרול ריחות בחדרים מסוגים אלו צריך להתאפיין בשטח פיזור גדול של 200 מ"ר לפחות (ישנם מפיצי ריח שחולשים גם על 1,800 מ"ר) ולהכיל נוזל הפצת ריח בהיקף של 500-1,000 מ"ל.

מפיצי ריח לחנויות בגודל חדר או לאולמות

בהנחה ששני סוגי החדרים סטריליים באזור מיקומם (כלומר, לא ממוקמים באזורי תעשייה או בסמוך לאורים מפיצי ריח רע), מפיצי ריח שיידרשו יהיו שונים בשטח הפיזור שלהם ובכמות נוזל ההפצה שיגבה אתכם. במפיצי ריח לחנויות חדר – שטח הפיזור הוא עד 20 מ"ר. מפיצי ריח של אולמות בינוניים-גדולים צריכים להשפיע על שטח של 150 מ"ר לפחות, ורצוי למעלה מכך (למשל 250 מ"ר). ישנם מפיצי ריח חשמליים למתחמים גדולים ממש של מאות מ"ר וכאלו שמשפיעים על שטח של למעלה מדונם.

מפיץ ריח לחנויות-חדר יכול להיות מתוכנת מהטלפון הנייד

אם מפיץ הריח לו אתם זקוקים הוא לחדר קטן, כלומר מפיץ ריח לעסקים עם שטח פיזור עד 20 מ"ר, יש לכם אפשרות להוריד אפליקציה לנייד ולתכנת משם, ממש בדומה לפעולתו של בית חכם. ביתר המפיצים, ההפעלה והתכנות נעשים רק מגוף המכשיר.

מפיץ ריח לחנויות-חדר יכול להיבחר ביותר מגוון אחד

אם מפיץ הריח לו אתם זקוקים הוא לחדר קטן, כלומר מפיץ ריח עם שטח פיזור עד 20 מ"ר, יש לכם אפשרות לבחור את הצבע שלו: שחור פחם או לבן שלג. אם יש לכם מכשירים ועזרי-משרד בקרבת אזור התלייה, מומלץ להיות מסונכרנים עמם בעיצוב.

מפיצי ריח חשמליים בהפעלת כפתור פשוטה או בתכנות שבועי חכם

חלק מדגמי מפיצי הריח נועדו להפעלה חד פעמית – שממנה המכשיר מספק לכם מענה קבוע. לדוגמה, מפיץ ריח לתלייה במכונית. לעומתם, קיימים מפיצי ריח חשמליים שניתן לתכנת יומית או שבועית על פי שעות. אם ידועות לכם שעות העומס בריחות הלא נעימים במקום, ניתן להגביר את הפעלת המכשיר בהן על מנת לספק מענה נדרש.

אפשרות לבחור את הארומות של חומרי הפצת הריח

בכל מפיץ ריח שאתם מסדירים מול אודורה, ישנה אפשרות לבחור את סוג הריח של הנוזל שלכם. כשאתם זקוקים לאספקה חדשה של נוזל הפצת ריח ניתן לרכוש את הסוג המבוקש עבורכם.

המפיצים ארגונומיים – נועדו לתלייה או הטמעה קלים ופשוטים

המפיצים אינם מיוצרים בסגנון המיושן, בו הברגה ומיקום הם "בעיה" שלכם כלקוחות. הם נוצרים עם חורי הברגה מוכנים ומתקני תלייה ייעודיים כך שאינכם נדרשים לשנות דבר במכשיר שאתם קונים, וגם לא להיעזר במתקן תלייה חיצוני.

רק ב- Odora מפיצי ריח חשמליים מקבלים שירות ומוצרים 100% איכותיים

בחברת Odora מפיצי ריח חשמליים תוכלו לקבל מענה מלא עבור מוצרי הפצת הריח שלכם, אשר יכלול אפיון מקצועי על ידי עובדים מיומנים, בחירת מפיץ ריח אידיאלי ואספקתו חדש ומוכן להפעלה, עם הוראות קלות ופשוטות. נציגי Odora מפיצי ריח אדים עומדים לשירותכם בכל נושא שתבקשו להעלות על מפיצי הריח.

צילום: אודורה מפיצי ריח.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה