7 טיפים לרכישת מטבחים במבצע של מטבחי דניאל

7 טיפים לרכישת מטבחים במבצע של מטבחי דניאל

מעוניינים לדעת כיצד לרכוש מטבחים במבצע? הסוד שהצרכנים החכמים הבינו מזמן הוא שזה לא תלוי רק במחיר אלא גם במה שמקבלים. ברוב חנויות הריהוט במשק מוצעים מבצעים על מטבחים. אבל מטבח מטעם רשת שיווק שלא ניתן לשנות לו את המפרט, אלא לרכוש אותו כמו שהוא אחרי עשיית המון בדיקות מדידה לווידוא התאמתו לחללכם, אינו מהווה מבצע. מבצע הוא מצב בו בתמורה לתשלום אתם מקבלים עיצוב מטבח בשירות אישי המתאים לחדר המיועד. שירות זה כולל שינוי, הקצוע והתאמה של כל ארון ומגירה, כל שיש ואי מטבח כך שהתוצר הסופי יתאים לכל חדר, בין אם הוא זעיר ממדים ובין אם הוא אולם ענק. תמורה כזו קל מאד להגשים בחברת מטבחי דניאל. אלו הטיפים שלנו לרכישת מטבחי חברה זו.

תכננו את סגנון העיצוב המיועד למטבח

האם המטבח שלכם הוא מטבח עץ או מטבח זכוכית? ובאלו סגנונות עיצוב? כפריים המבוססים על צבע העץ האותנטי בשילוב זכוכית טבעית, או מודרניים המבוססים על צבעים מלאכותיים בכל אחד מרכיבים אלו? האם המטבח שלכם הוא מטבח ללא ידיות בארונות, בעיצוב מודרני מינימליסטי, או שמא מדובר במטבח כפרי בסגנון קלאסי עם ידיות דקורטיביות בקדמת הדלתות? גיבוש סגנון עיצובו של המטבח חשוב לביסוס נכון של הקנייה שלכם.

ודאו שאתם רוכשים מטבח בעל חומרי גלם איכותיים

מטבחים במבצע הם בראש ובראשונה מטבחים בעלי חומרי גלם איכותיים המעידים כי יש תמורה לאגרה: שילמתם על מוצר שצפוי לשרת אתכם להרבה מאד שנים קדימה ללא תקלות. עצים מלאים וזכוכיות ליבה כפולה עם מקדמי הגנה נגד שברים וסדקים הם הבסיס לכל רכישה. למהדרין מבניכם, מומלץ להשקיע באבן אמיתית באריחי השיש, אף על פי שקרמיקה הוא משטח שהרבה יותר קל להחזיק. הניקיון שלו פשוט יותר והוא לא  מצריך פוליש. היתרון של אבן מסותתת הוא בחוזק שלה כמוצר מוגמר ובדקורציות הטבעיות הייחודיות שניתן לממש באמצעותה.

בדקו שהמטבח מתאים במראהו הפנימי לחדר הביתי שלכם

הדגישו בפני צוותי המכירה כיצד נראה החדר במקום המגורים שלכם, מהו הגודל שלו, איפה הוא ממוקם בתוך הבית, האם יש בו כיווני אוויר, האם זהו חדר חלונות בלגיים רחב או עם 1-2 חלונות קטנים? את כל המידע הזה חשוב מאד לאסוף אתכם וליידע את צוותי המכירות של מטבחי דניאל על מנת שיוכלו לגבש עבורכם מטבחים מכל הסוגים במבצע שמתאימים לחזות החדר המדובר.

מומלץ לבדוק אפשרות הוספת מוצרי חשמל ונוחות

אם סגרתם עסקה עם אי למטבח, מומלץ להוסיף לה כסאות בר תואמים. אם הסדרתם מקום להטמעת מוצרי חשמל, מומלץ לבדוק דרכים לרכוש מחנות המטבחים את אותם מוצרים על מנת להשיג התאמה עיצובית שלהם לחלל וכמובן התאמה לגודלי המרחבים שתוכננו עבורם.

חפשו דרכים להפוך את סגנון המטבח לייחודי

ייחודיות עיצוב המטבחים עשויה לעלות בקנה אחד עם מה שאתם מחפשים. מטבח קלאסי לבן בעל סגנון עיצוב אנגלי, או מטבח מודרני בצבע ירוק בסגנון הדור הצעיר הם נוסחאות עיצוב לא שגרתיות שעבור חלקכם עשויות לקלוע לדרישות העיצוב שלכם.

 

ודאו שחלקי המטבח השונים מתאימים לפרספקטיבת החדר

במידה והחדר שלכם קטן, מומלץ לבחור בארונות דקים עם ידיות דקות או ללא ידיות כלל. במידה והחדר גדול, מומלץ לבחור מטבח עם ארונות ואריחי שיש עבים, עם ידיות פרזול עבות. בכך, תשיגו התאמה מושלמת לחדר שלכם ללא בליטות ועיצובים מגושמים.

ודאו כי מדובר במטבח בטיחות עם תנאים הנדרשים לכם

בטיחות בבית שיש בו חיות מחמד, בטיחות בבית שמתגוררים בו קשישים וילדים, בטיחות לצרכני תרופות שזקוקים לארוך נעילה מאובטח, את כל אלו תוכלו למצוא במטבחי דניאל. מומלץ להעלות מהן דרישות הבטיחות שלכם על מנת להתאים את המטבח לשימושכם הבלעדי בבית.

צילום: מטבחי דניאל

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה