7 חוקי הברזל לרכישת מזרונים מומלצים

7 חוקי הברזל לרכישת מזרונים מומלצים

יש דברים שלא מתעסקים איתם; אחד מהם הוא הגב שלנו, וגם שנת הלילה שלנו. על שני אלה אנו יכולים לפקח בעזרת רכישה של מזרונים מומלצים איכותיים. אך כיצד מגדירים מזרון מומלץ ובריא? מה מתאים לכל אחד? כיצד מגדירים מה טוב ומה פחות טוב, ומדוע?

אם אתם שואלים את עצמכם את השאלות הללו, אתם בדרך הנכונה מכיוון שאתם מודעים לחשיבות הרבה שבקנייה חכמה של מזרון.

כיצד מזהים מזרונים מומלצים

מזרונים מומלצים קיימים בשפע. כדי לוודא שאתם בוחרים את המזרון הטוב ביותר, הבריא ביותר והנוח ביותר עבורכם, יש להקפיד על הדגשים הבאים:

  • תמיכה איכותית – מזרון טוב באמת יעניק תמיכה לכל הגוף, כשהדגש הוא על האיזור הרגיש של עמוד השדרה. דגש נוסף בהקשר זה, הוא הצורך לוודא שהמזרון לא שוקע. זאת מכיוון ששקיעת המזרון עלולה לפגוע בגב.
  • נוחות אישית – חשוב להבין שמזרון לא צריך להיות קשה מידי כדי שייחשב בריא. מזרון בריא הוא מזרון נוח, ונוחות היא עניין פרטי המשתנה מאדם לאדם. מה שכן כדאי לבדוק, זה שהמזרון עשוי מחומרי ריפוד איכותיים ושכבות נוחות. הדרך הטובה ביותר לבחון זאת היא כמובן לבדוק את המזרון בעצמכם.
  • האקלים הישראלי – הנה דגש שלא רבים מודעים אליו מספיק כדי לתת עליו את הדעת. האם ידעתם שבמהלך הלילה, מאבד האדם בין 0.3-0.5 ליטרלים של נוזלים הנספגים בתוך המזרון? מזרונים המותאמים לאקלים הישראלי יגיעו עם פתחי אוורור שמטרתם למנוע הצטברות של לחות, ולשמור על המזרון לאורך זמן.
  • מקום לשני בני הזוג – תבדקו את גודל המזרון ביחד. אם שניכם מצליחים להכנס בו בנוחות ובקלות ביחד, הרי שמדובר במזרון מוצלח לפחות מהבחינה הזו!
  • תו תקן – מזרון מומלץ הוא כזה הנושא תו תקן מטעם היצרן.
  • תקופת ניסיון – יש דבר כזה! אתם חייבים לבדוק את המזרון בבית לפחות מספר לילות לפני שאתם רוכשים אותו, כדי לקבל אינדיקציה אמינה ככל האפשר לגבי התאמת המזרון לצרכים שלכם.
  • חברה אמינה ומוכרת – עם מזרונים לא משחקים, גם כשמדובר במזרונים מומלצים מחברות וותיקות ומוכרות. רכשו את המזרון מחברה אמינה, וותיקה ומוכרת שתעניק לכם את השירות הטוב ביותר, יחד עם אחריות ועמידות לאורך שנים.

עמידות ואחריות

מזרונים מומלצים יימכרו על ידי חברות וותיקות ומוכרות, שיעניקו לכם את כל אלו לאורך שנים. העמידות היא התקופה שבה ליבת המזרון תומכת בגב שלנו ברמה הגבוהה ביותר, ושכבות הנוחות והריפוד אחראיות לנוחות המזרון. אמנם נכון שכל מזרון בא יומו, אך ככל שאיכות החומרים הללו גבוהה יותר אך המזרון יישמר לאורך זמן רב יותר. מזרוני פולירון הם דוגמא אחת למזרונים שנחשבים איכותיים ופופולאריים במיוחד בקרב הציבור. אנו כמובן ממליצים בכל זאת להתייעץ, ולבחון את הנושא בעצמכם. ושתהיה שינה מוצלחת!

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה