7 דברים שלא ידעתם על החלקת שיער אורגנית

החלקת שיער אורגנית המכונה גם OXO ORGANIC זו אחת הדרכים הבטוחות והנוחות להחליק את השיער. הסיבות לבחור בהחלקת OXO ORGANIC רבות ומגוונות אך מנגד עולה וודאי השאלה: במה יוצאת דופן החלקת שיער אורגנית מההחלקות המתרות? ובכן, התשובות לשאלה זו מחולקת לשבעה סיבות והן מופיעות לפניכן.

  1. החלקת אוקסו אורגניק מאפשרת לך להנות משיער חלק לתמיד

בעוד מרבית ההחלקות שקיימות כיום בשוק השיער והטיפוח אינן מתחייבות על החלקה לצמיתות, אוקסו אורגניק דווקא כן. קיימות ברשת המון המלצות על החלקת אוקסו אורגניק דווקא בשל העובדה כי היא אחת ההחלקות הבודדות שמתחייבת על כך שהשיער אשר טופל יישאר חלק ואת החידוש תצטרכי לעשות רק על השורש. תכיפות חידוש השורש תלויה בקצב צמיחת שיערך ובאופי התלתל שלך.

  1. טכניקת ההחלקה האורגנית אוקסו אינה מבוססת כימיקלים מסוכנים.

אחד החסרונות המהותיים ביותר במרבית ההחלקות כיום זהו השימוש והתוספת של הגופרית, הפורמלין ושאר החומרים המזיקים שמוסיפים להחלקות. הטכניקה של החלקת OXO לשיער חלק הינה טכניקה ייחודית אשר לא מכילה תוספות כימיות שמסכנות אותך או את שיערך ובכך עולה ההבטחה כי פעולת ההחלקה הינה בטיחותית, ידידותית ובנוסף לכל אלו – גם משקמת את השיער הפגום.

  1. מיד לאחר ביצוע ההחלקה תוכלי לחזור לשגרת חייך ללא הגבלות או איסורים!

אם חשבת שלאחר ביצוע תהליך ההחלקה תאלצי להיזהר מאוד, להימנע מחפיפות ממושכות או שתצטרכי להשתמש במוצרים נלווים – חשבי שנית. החלקת אוקסו אורגניק מתחייבת על כך שבסיום תהליך ההחלקה תוכלי לעשות כאוות נפשך בשיערך המוחלק, ללא איסורים לגבי איסוף השיער, ביצוע תסרוקות שונות וכדומה. כמו כן, אין איסור לגבי שחייה בים או בבריכה, חפיפת הראש או שימוש במוצרים ספציפיים – ההחלקה מתחייבת על איכות התוצאה ואין צורך להמשיך בטיפולים נוספים או להשתמש במוצרי טיפוח "משלימים". והכי חשוב! לא תאלצי לייבש את שיערך בפן בתום המקלחת – פשוט להבריש ואת מוכנה.

  1. ההחלקה נעשית באופן ידידותי ונעים

משך ההחלקה עשוי לארוך כמה שעות ויש שיעידו כי מדובר בתהליך שאורך זמן רב. עם זאת, משך ההחלקה תלויה בעיקר במיומנות הספר בעת העבודה עם המחליק. לאורך כל התהליך לא תאלצי לסבול מריחות קשים מכיוון שהחומר נשטף לחלוטין  ולא יהיו אדים או עשן צורב בעיניים מכיוון שחומר ההחלקה יישטף משיערך עוד בטרם השימוש במחליק שיער.

  1. בהחלקת OXO גם שיקום וגם הזנה

מעטות יודעות אך במקביל לתוצאת ההחלקה המרהיבה – ההחלקה האורגנית מבטיחה גם תהליך שיקומי וגם הזנה לשיערך. הנוסחה של מוצרי OXO ORGANIC מכילה חלבונים מרכיבים מן הטבע כמו אורז חיטה וקראטין. רכיבים אלו משפרים את מצב השיער ומסייעים לו להבנות מחדש ובכך משקמים שיער פגום.
כמו כן, ההחלקה מכילה תרכובת שמנים כדוגמת שמן קקאו וחמאת שיאה להזנה של שיער יבש וברק שלא יורד.

  1. ההחלקה האורגנית מתאימה גם לנשים בהיריון / נשים מניקות

נשים בהיריון המעוניינות להחליק את שיערן חוששות מן התהליך מתוך ההבנה כי במרבית ההחלקות משתחררים אדים ועשן שעלול לסכן את בריאותן ואת העובר. בהחלקה האורגנית לא מתרחשות פעולות מסוכנות אלו ולכן תהליך זה מתאים וראוי גם לנשים בהיריון או מניקות.

  1. FDA Registered

ההחלקה האורגנית רשומה ב-FDA ומוכרת ברחבי העולם כולו כאחת ההחלקות המוצלחות והמומלצות בשל כל הסיבות הנ"ל ובזכות קהל רחב של לקוחות שכבר ניסו ונותרו מרוצות.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה