5 שירותים שאתם חייבים לאתר שלכם

5 שירותים שאתם חייבים לאתר שלכם

כיום עסקים רבים מבינים ש"מכרה הזהב" שלהם טמון במקום וירטואלי, אי שם בשרת, ואם נפשט – באתר העסקי. עם זאת, על מנת שהאתר אכן יהיה יעיל ויספק מקסימום שירות במינימום עלות, ובו זמנית יגיע לתפוצה רחבה ויהיה נגיש, הרי שחשוב להכיר את מכלול השירותים הטכנולוגים שקיימים ופשוט לבחור נכונה. מבקשים יריית פתיחה? להלן 5 שירותים שגם לכם מומלץ להכיר:

שרת וירטואלי

השירות הראשון שלא ניתן בלעדיו הנו שרת וירטואלי, אך לא סתם אחד, אלא כזה שיבטיח חומרה חזקה, שירותי תמיכה, ביצועים מרשימים, זמינות מידית, התאמה מלאה לנפח החומרה, אבטחת מידע ללא פשרות (כך שאפילו לא יתעורר חשד לגבי פריצת קוד) ועוד. עם זאת, כיוון שמהר מאוד תגלו חברות רבות של שרתים וירטואליים, אין מנוס אלא לעצור ולהשקיע זמן בעריכת השוואה מושכלת, כי ברגע שתימצא התאמה, תוכלו לייעל ולשדרג את האתר, ולו כי הבסיס כבר יהיה קיים!

ALEXA

אם יש לכם אתר גדול ומצליח, זהו בדיוק הזמן ללחוץ על הגז ולבצע אופטימיזציה – לבחון עד כמה התנועה באתר ערה, וזאת ניתן לבצע באמצעות הכלי ALEXA. כלי זה מסייע להבין אלו אתרים מהסוג של האתר שלכם מובילים על פני האחרים, כך שהשקיפות מסייעת ללמוד מהו מעמדכם.

GOOGLE TRENDS

שירות GOOGLE TRENDS מאפשר להבין באופן מדויק ומהיר באלו ערכי חיפוש קהל היעד משתמש ברשת, משמע ניתן לשלב את הביטויים הרלוונטיים בצורה מושכלת ויעילה, ולא לבזבז משאבים על ביטויים שאינם שימושיים. כמו כן, האתר מאפשר למדוד פופולאריות של אתרים, כך שבו זמנית זוכים בשתי פונקציות חשובות עד מאוד.

YAHOO SITE EXPLORER

החלפת קישורים היא דרך טובה על מנת להגביר את התפוצה ולהגיע לקהל היעד באופן עקיף ואלגנטי. עם זאת, חשוב לבצע החלפת קישורים באופן מושכל, ועל כן טוב להכיר בקיומו של הכלי YAHOO SITE EXPLORER, כלי שמסייע להבין עם מי המתחרים הישירים מחליפים קישורים, כך שהמחקר מתייעל ומתקצר – זוכים ללמוד לאלו אתרים מוטב לכוון בכדי להשיג שיתופי פעולה.

MozCast

כידוע, איכות הקידום האורגני מושפעת באופן ישיר מאיכות יישור הקו של האלמנטים השונים באתר אל מול הפרמטרים שגוגל מכתיבה ושהאלגוריתמים בוחנים. אי לכך השירות  MozCasמסייע לעקוב אחר השינויים היומיים באלגוריתמים, כך שמקבלים התראה אודות שינויים שמוטב לבצע באתר.

הצטרפו למשחק!

אלו היו רק חמישה כלים מומלצים, אך כמובן שקיימים עוד רבים נוספים, ואף רבים שהם חינמיים ונוחים להתקנה. מכאן שאם באמת מאמינים בכוחו של אתר לדחוף את העסק כלפי מעלה, מומלץ להתייעץ עם מומחה לדבר, לערוך רשימה של פונקציות רצויות, להבין מהן המשמעויות השונות ופשוט לנצל את נפלאות הקדמה – לשחק את המשחק במגרש שבו הכול אפשרי והחוקים לעולם אינם קבועים.

צילום: pixabay

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה