5 סיבות טובות לחגוג את בר המצווה בירושלים

5 סיבות טובות לחגוג את בר המצווה בירושלים

המון פעמים מחפשים אחר סיבה טובה אחת שאמורה לתמוך החלטה שלכם. אם גם אתם מתלבטים האם לחגוג את אירוע המצווה בירושלים, דעו כי יש לכם לפחות חמש סיבות שונות לחגוג את האירוע המרגש של ילדכם בעיר הבירה של ישראל.

1.כי אין עוד תפאורה שכזאת

כשאתם מתכננים אירוע גדול כמו אירוע בר המצווה, מובן לכם כי עליכם לעבוד עם תקציב מסודר. חלק בלתי נכבד מהתקציב שלכם בעת שאתם חוגגים במתחם אירועים לדוגמא, מוקדש למעצב או מעצבת שיעצבו את המתחם. העלות? אלפי שקלים! בעת שאתם חוגגים בר מצווה בכותל, לא רק שיש לכם תפאורה חינמית בדמות הנוף המרהיב והמרגש של העיר, אלא שמדובר על תפאורה ששום תפאורה אחרת לא יכולה להתחרות איתה. תפאורת האירוע שלכם הינה הכותל, חומות העיר ונקודות מורשת ותרבות עשירות שלא ישאירו אף אורח אדיש.

2.אירוע בתקציב צנוע

המון משפחות תוהות האם כלכלי להן לחגוג את אירוע המצווה. הסיבה? נדמה כי הוכתב סטנדרט לפיו צריכים להשקיע סכומי עתק – עד לכדי מצב של לקיחת הלוואה. אכן, בעת שאתם חוגגים במתחמי אירועים גדולים למשל, הרי שעליכם להתחייב למינימום של אורחים ובהתאם גם לשלם עשרות אלפי שקלים. בעת שאתם חוגגים בירושלים, ברחבת הכותל, אתם יכולים להינות מחגיגת אירוע בתקציב צנוע מאד. את הבגרות של ילדכם חוגגים באהבה, הזנת הנפש וחיזוק הרוח.

3.והאירוע? הכי מרגש שרק יכול להיות

המטרה של ההורים ושל הילד החוגג היא די ברורה: לחגוג אירוע מרגש ובלתי נשכח. האם תוכלו לחשוב על לוקיישן מרגש יותר לחגוג בו מאשר העיר ירושלים? הבטן הרכה של המון ישראלים ויהודים בכל רחבי העולם היא העיר ירושלים: העיר שידעה אינספור קרבות ומלחמות, אך למרות הכל חזרה ונשארה בידיהם של היהודים. אותה רוח של ניצחון, תקווה ואופטימיות תלווה גם את אירוע המצווה של ילדכם. לאורך כל השנה יהיה זמן למודרנה וטכנולוגיה. באירוע המצווה? מתחברים לשורשים ולמסורת.

4.חגיגה בקו אינטימי-בוטיקי

הקו השלט כיום שעל פיו חוגגים את האירועים השונים, לרבות את אירועי המצווה, הוא הקו הבוטיקי. הימים בהם אירועים היו חייבים להיות מבוססים על מאות אורחים אינם עוד, וכיום בעלי האירועים רוצים לחגוג את האירוע שלהם כאירוע בוטיק. מה שמאפיין את האירוע הבוטיקי הוא בין היתר כמות האורחים שאתם מזמינים. בעת שאתם חוגגים אירוע בר מצווה בכותל, אתם מראש בוחרים באירוע אינטימי ובוטיקי יותר המבוסס על עשרות אורחים בלבד ועל אווירה סולידית, אלגנטית ומרגשת.

5.חוויה לכל החיים

ספר הזכרונות החשוב ביותר של כל אדם הוא ספר הזכרונות שלו. בתור הורים המעצבים את חייהם של הילדים, האחריות הגדולה על יצירת ספר הזכרונות של ילדכם היא עליכם. כעת, רגע לפני שגם אתם חוגגים את יום ההולדת ה-13 של ילדכם, יש לכם אפשרות להוסיף פרק נוסף אל ספר הזכרונות: פרק בר המצווה. בעוד ישנם פרקים שוליים בספר הזכרונות, ישנם פרקים משמעותיים שבסוף תמיד חוזרים אליהם. הפכו גם אתם את אירוע המצווה לאירוע משמעותי עם זכרונות מתוקים שילוו את ילדכם לכל חייו!

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה