5 טיפים חשובים לפני קניית דירה חדשה מקבלן בחדרה

5 טיפים חשובים לפני קניית דירה חדשה מקבלן בחדרה

קניית דירה חדשה זהו אירוע מרגש ומכונן עבור כל אדם במדינת ישראל ואין ספק כי רכישת דירה חדשה מקבלן אף עשויה להיות מרגשת עוד יותר.

אנשים מעדיפים לקנות דירות חדשות בשל המחשבה והאמונה כי כך הם מתחילים דרך חדשה לחלוטין ומקבלים נכס ללא בעיות או משקעים קודמים. עם זאת, ישנם מספר טיפים חשובים שנשמח לייעץ לכם, על מנת שתשימו לב לכך בטרם הנכם מבצעים קניית דירה חדשה מקבלן בחדרה ובסביבה.

פרויקטים חדשים בעיר חדרה – טיפים לקנייה בטוחה

כיום משווקים ברחבי העיר חדרה מספר פרוייקטים המציעים ללקוחותיהם דירות חדשות בחדרה. הפרויקטים הללו נבנים על ידי קבלנים שונים ומאפשרים לעיר חדרה לגדול, לצמוח ולהתפתח דמוגרפית באופן משמעותי. חדרה הפכה בשנים האחרונות לעיר פופולרית למדי, יש גדילה בכמות המשפחות הצעירות בעיר ובשל כך גם הביקוש הגבוה עבור פרויקטים חדשים בעיר חדרה.

בצעו בדיקה אודות החברה הבונה / הקבלן

בצעו בדיקת רקע על הקבלן ממנו אתם עומדים לקנות את הדירה. אם תבדקו מעט לפני החתימה על החוזה תוכלו לקבל מידע חשוב מאוד וכך להימנע מבעיות עתידיות. תוכלו לבקר במבנים ישנים יותר שנבנו על ידי החברה או הקבלן, להתרשם מהסגנון והעבודה, לבדוק אם אכן הדירות התקבלו בזמן ואם אין בעיות של ליקויי בניה וכדומה.

התייעצו עם עו"ד העוסק בתחום הנדל"ן

רצוי להתייעץ עם עורך דין במתמחה בתחום הנדל"ן והמקרקעין ולהציג בפניו את החוזה עליו אתם מתכננים לחתום. גם אם נדמה לכם שהחוזה ברור, רצוי לקבל עזרה של איש מקצוע.

עורכי דין מבינים ומכירים את התחום היטב, באמצעותכם תוכלו לקבל מושג מקיף על התנאים והדרישות שמופיעים בחוזה ולפעמים נראים לנו כשוליים אך למעשה אלו בדיוק "השורות הקטנות" שמכילות מידע רלוונטי מאין כמותו שעשוי להיות לא הוגן או לא נכון עבורכם. בשל כך, לא מומלץ לחסוך את הגרושים אלא דווקא לבקש סיוע משפטי ומקצועי שיבהיר עבורכם את החוזה לפרטי פרטים.

בקרו בדירה לדוגמה

טיפ חשוב נוסף הוא לבקר בדירה לדוגמה. בכל פרויקט מגורים חדש ישנה דירה לדוגמה שבדרך כלל מוצגת ללקוחות כשהיא מרוהטת ומעוצבת היטב. ביקור בדירה לדוגמה יאפשר לכם להבין איך הנכס נראה מבפנים, האם הוא מספיק מרווח והאם הוא יתאים ויהיה נוח למשפחה שלכם. כמו כן, באמצעות ביקור בדירה לדוגמה תוכלו להחליט על הכיוון של הדירה שאתם מעוניינים בה, לראות את המרחב המשותף וכדומה.

תבקרו ותטיילו בשכונה בה נבנה הפרויקט

הפרויקטים החדשים בעיר חדרה נבנים בכמה אזורים שונים של העיר. לכל איזור יש יתרון שונה ואופי השכונה שונה גם כן. בדקו אם הפרוייקט בו הנכם מעוניינים אכן מתאים לכם, אם יש תשתיות ומוסדות להם אתם זקוקים בסביבה והאם הדירה נבנית במיקום פופולרי או מרוחק מדי עבורכם.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה