5 דרכים למצוא מוביל מומלץ בחדרה במחיר זול

5 דרכים למצוא מוביל מומלץ בחדרה במחיר זול

צריכים להוביל מקרר, רהיט או דירה שלמה? אתם צריכים מובילים וכדאי מאוד שהם יהיו מומלצים מכיוון שבתהליך הובלה יש אתגרים מסוגים שונים ומעבר למקצועיות ולצורך לבצע את ההובלה באופן המתבקש, יש גם חשש שהמוביל אינו יעמוד בהתחייבויות שלו כלפיכם.

לצערנו הרב, אף על פי שבחדרה יש הרבה מובילים מומלצים וחברות הובלה איכותיות, עדיין שומעים על מקרים לא נעימים של מובילים שמאחרים, לא עומדים בסיכום, מעלים את המחיר ועוד מצבים לא רצויים אחרים שכולנו רוצים להימנע מהם.

אז איך אפר למצוא מובילים מומלצים ואמינים ועוד לשלם מחיר זול? לפניכם 5 שיטות שיסייעו לכם להזמין שירותי הובלה באופן מהיר, יעיל ובמחיר הוגן.

השוו מובילים בחדרה

השוואת המובילים היא אחד הצעדים הכי חכמים שאתם יכולים לעשות אך לאור העובדה שלא ניתן לדעת מי מהמובילים בכלל פנוי בזמן שאתם צריכים הובלה ומה המחיר שהוא גובה, העניין ההשוואתי הופך למורכב ומסורבל. זה הזמן להכיר את האתר ask5 אשר מביא לכם דרך חדשנית להשוואת הובלות בחדרה.

באמצעות מילוי טופס פשוט תוכלו לקבל עד 5 הצעות מחיר של מובילים בחדרה והסביבה שפנויים בתאריך שאתם צריכים אותם.

כל אחד מהמובילים מתחרה בהצעת המחיר של האחרים כדי שתבחרו בו וכך אתם יכולים להזמין את אותה הובלה רק במחיר יותר זול.

בדקו את ההמלצות של כל מוביל

בהזמנת מובילים אין קיצורי דרכים ומאחר שהם עומדים לספק לכם שירות חשוב ולעתים גם להוביל את הפריטים היקרים ביותר לליבכם ולכיסכם, חשוב לוודא שמדובר בראש ובראשונה באנשים אמינים ונעימים.

יש הרבה דרכים לעשות את זה אך מאחר שאתם לא מתיימרים להיות חוקרים פרטיים בוא ונתמקד בחוכמת ההמונים ובניסיונם.

חוות דעת הן עניין חשוב שיכול לסייע לכם להבין מי מוביל מומלץ ומעל מי עומד סימן שאלה. היעזרו בגוגל מפות ובפייסבוק כדי לאסוף מידע על המובילים ובמידת הצורך אפילו בקשו טלפונים של ממליצים.

התאימו את המוביל להובלה

התאמת המוביל להובלה היא צעד שלא תמיד חושבים עליו אך הוא יכול לסייע לכם לקבל שירות טוב יותר ולעתים קרובות גם במחיר יותר זול.

הרעיון הוא שכדי להוביל מקרר או סלון אתם לא ממש צריכים יותר מסבל אחד עם טנדר בעוד שכדי להוביל דירת 5 חדרים כנראה שתצטרכו חברת הובלה רצינית יותר עם משאית ומספיק אנשים.

כל עוד אתם מובילים פריט כזה או אחר (הובלה קטנה), הצעות המחיר של מוביל עם טנדר יהיו זולות יותר והשירות יכול להיות מעולה. יחד עם זאת כאשר אתם מעבירים דירה תצטרכו לחשוב יותר בכיוון של חברת הובלה שערוכה לספק לכם שירות מקצועי.

בדקתם שיש למוביל ביטוח?

האם ידעתם שיש מובילים עם ביטוח מיוחד שנקרה ביטוח תכולה בהובלה? בשונה מביטוח רכב רגיל (שמובילים רבים מתהדרים בו ומטעים אתכם), מדובר בביטוח שמגן עליכם מפני כל סוג של נזק לתכולה החל משלב ההעמסה ועד לפריקה. אם הזמנתם גם שירותי אריזה הביטוח יכסה גם כל נזק שיגרם באריזה.

ביטוח הובלה יכול לתת לכם הרבה שקט נפשי ובעיקר להוכיח שאתם מזמינים מובילים מקצועיים.

חוזה הובלות – המסמך הקטן שעושה הבדל גדול

השלב האחרון בדרך אל הובלה מוצלחת עם מובילים מומלצים הוא לערוך הסכם שמתייחס לשירות שסיכמתם עליו.

חוזה הובלה צריך להתייחס לסוג הובלה, אל כל הפריטים שצריך להוביל (צריך לרשום את הרהיטים, כמות הקרטונים וכיוצא בזה), האם השירות כולל פירוק והרכבת רהיטים, האם צריך מנוף, האם יש מעליות בדירות או כל תנאי אחר שיכול להשפיע על המחיר.

חוזה הובלה יכול למנוע הרבה אי הבנות ולהבטיח שתקבלו את השירות שהובטח לכם.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה