4 טיפים לבחירת עורך דין הוצאה לפועל

4 טיפים לבחירת עורך דין הוצאה לפועל

'הוצאה לפועל' הן צמד מילים שאף אחד לא רוצה לשמוע – בין הוא חייב כסף לנושים לבין אם הוא הגובה, משמע: זה שחייבים לו. כניסה לתהליכי גביה או עיקולים – יכולים לשבש לא מעט את החיים. אחת הדרכים להתמודד עם המצב היא לפנות לעורך דין הוצאה לפועל שיעזור להתמודד עם כל סיטואציה.

אבל כיצד יכול לסייע לכם עורך דין הוצל"פ?

בתחילה חשוב לדעת שמשפטן מסוג זה עוסק משך שנים בתחום ומכיר גוף כמו הוצאה לפועל מכול כיוון. בשל כך עורך דין מסוג זה יספק מידע חיוני, ייעוץ, ייצוג בבית המשפט, הוא ינהל משא ומתן עם הגוף הדורסני המשפטי או עם הנושים שלכם, ויעזור להסיר עיקולים ולהגיע להסדרים במקרה ואתם אלה שחייבים כסף או שאתם אלה שחייבים להם כספים.

אז כיצד מבין מגוון משפטנים אשר מציעים את שירותיהם, תבחרו את הטוב ביותר? הנה 4 דגשים:

בחרו עורך דין הוצאה לפעול, מנוסה שלמד ספציפית את התחום האמור – בחרו את מי שמכיר לאורך ולרוחב את רשות האכיפה והגבייה ויודעת לשנות החלטות, לאפשר תכנית תשלומים נכונה לחייבים, לסייע לכם למנוע עיקולים ולמלא את החובות שלכם על הצד החסכני ביותר ללא סיבוכים.

בחרו איש מקצוע מומלץ, וכזה שידע לספק תוצאות טובות. חשוב לבחור עו"ד שיודע לחלץ אנשים ממצבים פליליים או מצבים מלחיצים כמו עיקולים, צווי איסור יציאה מהארץ, עיקול חשבונות בנק ועוד.

וודאו שתוכלו לקבל את כלל השירותים הדרושים החל מהטיפול בחייבים עד סיוע לחייבים. בחרו עורך דין הוצאה לפעול שיודע כיצד לפעול במקרים של הטלת הגבלות ועיקולים שונים על החייב על ידי הגוף הממשלתי.

שימו לב כי המשרד של עורך הדין מציע שירותים כמו: הסדר חובות לחייבים, הוצאת צווי הפטר מחובות וקידום תהליכי חדלות פירעון, סיוע במקרים של הגבלות על חייב, ייעוץ וסיוע בעיקול מטלטלין ועיקול מקרקעין, ביטולי עיכוב יציאה מהארץ וייצוג מול הרשויות, תוך ביצוע כל הפעולות למזעור נזקים.

אז אם הסתבכתם עם הוצאה לפועל, או אם אתם נושים שלא מצליחים לגבות חובות – כדאי לבחור עורך דין הוצאה לפועל כמו שמעון האן משרד עורכי דין שיוכל לעזור לכם להתנהל בצורה הטובה והבטוחה ביותר להשגת מטרות.

 

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה