3 סיבות טובות לרכישת קרקע להשקעה בחדרה

3 סיבות טובות לרכישת קרקע להשקעה בחדרה

אפשר לומר על העיר חדרה המון דברים, אך אם ישנו דבר אחד שאפשר לומר עליה מעל לכל ספק – הוא שהיא לא העיר עם יחסי הציבור הטובים ביותר. בעוד ערים שכנות לה זכו באהדת המשקיעים כבר לפני המון שנים, העיר חדרה לא הצליחה להיכנס בקלות ללבבות וכיסי המשקיעים.

בשנים האחרונות חל שינוי בתפישת המשקיעים את חדרה: העיר שעד כה נתפשה כ"עוד עיר על הדרך", הפכה מבוקשת, נחשקת וכזו שתנופת הבניה בה מבשרת טובות. מומחי נדל"ן, מתווכים ומשקיעים מנוסים, מכתירים את חדרה כיעד להשקעה מניבה ואיכותית. ההתפתחות של חדרה אמנם לא הייתה מהירה, אך בשנים האחרונות ניתן לראות את הצמיחה מעוררת ההשראה שלה.

השקעה בקרקע חקלאית מגלמת בתוכה מספר יתרונות מרכזיים:

  • אפשרות לפיזור השקעות
  • מחירים נוחים הנגישים לכמה סוגי משקיעים
  • אפס הוצאות על אחזקת הנכס

גם אתם תוהים האם קרקע להשקעה בחדרה היא רכישה נבונה? לפניכם, 3 סיבות לרכישת קרקע להשקעה.

  1. תקדימים של הצלחה

אם אתם משקיעים בתחילת דרככם, חשוב שתדעו כי בנדל"ן אין באמת חוקים. העובדה כי פרוייקטים אחרים הצליחו בעבר, לא באמת יכולה לבשר על הצלחות עתידיות ודאיות. מספיק שינוי קטנטן בתכנית או בסביבה בה עתיד לקום פרוייקט בכדי לשנות את הריווחיות שבו. עם זאת, כשמתמקדים על חדרה, לא ניתן להתעלם מתקדימים מחמיאים שרק יכולים לרמוז על הכדאיות שבה:

כשאתם שואלים את עצמכם למה דווקא קרקע בחדרה, אתם צריכים להשיב לעצמכם די פשטות: העיר חדרה מזמנת הזדמנויות מניבות! רק לפני כשנה, פורסמו נתונים על קרקעות שנמכרו בתחילת תהליך השיווק במחיר X, וכעבור שלוש שנים בלבד זינק הערך שלהן בכיותר מ-300%! השקעת נדל"ן היא בעיקר זיהוי הזדמנויות, ובעת שאתם יודעים לזהות הזדמנות, אתם גם עתידים להרוויח.

  1. המחירים שבעיר חדרה

אז נכון שהעיר חדרה היא עיר בהתפתחות ובצמיחה, אך היא עדיין לא תל אביב. בתור משקיעי נדל"ן הבוחנים אפשרויות של קרקעות להשקעה, הרי שהעובדה הזו יכולה לשמח אתכם מאד. מדוע? משום שאתם משלמים על קרקע בחדרה ולא על קרקע בעיר יוקרתית יותר. נכון להיום, המחירים בחדרה מוגדרים כמחירים אטרקטיבים ונגישים, כך שגם משקיעים בתחילת דרכם עם הון עצמי נמוך יחסית, יכולים לעשות את הצעד אל עבר ההשקעה הראשונה שלהם.

  1. חדרה כעיר העטופה בשלל "בירות" גדולות

עד לא מזמן רבים ראו בחדרה כעוד עיר שפוגשים בדרך ליעד מסוים. נכון להיום, חדרה נמצאת בצמיחה מתמדת, וגם אתם יכולים להשקיע בעיר שנהנית מביקוש יפה מצד משפחות וזוגות צעירים. צירי תנועה מרכזיים כדוגמת כביש 6 – מחברים בקלות את תושבי העיר (להלן: השוכרים שלכם) אל ערים גדולות מצפון ודרום. כך, ניתן לגור בעיר ולעבוד בחיפה, הרצליה או תל אביב. מדובר על מרחקים קצרים בנסיעה פרטית, כאשר ניתן להתנייד אל ערים נוספות גם באמצעות הרכבת.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה