שירותים ניידים

שירותים ניידים

חופשת הקיץ כבר מאחורינו, ואיתה גם שלל אירועים והופעות שהיו בחודשיים האחרונים. אך עדין, כל עוד לא מתחיל לרדת גשם, הופעות ואירועים בטבע כגון חתונות או ארועי חברה עדין נערכים כמעט בכל יום. בארועי מהסוג הזה, בטבע, כאשר לא מדובר במבנה קבוע אלא באזור / מתחם ארעי שנבנה במיוחד לכבוד האירוע, הצורך בשירותים ניידים הוא גבוה מאוד. ישנם כמה סוגים של מבני שירותים שיכולים לשמש במקרים שצריך שיהיו ניידים. ישנם סוגים שונים של שירותים כימיים וישנם מבני שירותים עם מערכת אינסטלציה שלא שונים מכל תאי שירותים שאנו מכירים מקניונים, מרכזי קניות או אפילו בבית.

מבנה שירותים ניידים

כפי שכבר הזכרנו קודם, מבנה שירותים ניידים מגיע עם כל האבזור הנדרש. מערכת אינסטלציה, חיבור לביוב, כיור, ברז, אסלה, ניאגרה ובעצם כל מה שיש בתא שירותים שכולנו מכירים. מבנה השירותים עשוי פח מגלוון חזק, עמיד ויציב מה שמקנה לו עמידות בפני כל תנאי מזג האוויר, גם בשמש החזקה של אוגוסט וגם בגשמים ורוחות של אמצע ינואר. בנוסף מבנה כזה של שירותים, יכול להגיע עם תוספת של אביזרי נגישות ובכך להיות מותאם לנכים ולעמוד בתקני הנגישות.

שירותים כימיים

השירותים הכימיים, בניגוד לשירותים הניידים, הם שירותים אשר אין להם חיבור לאינסטלציה או חיבור למערכת הביוב. בשירותים כימיים בעצם ישנה "אסלה" ובתוכה נמצאים חומרי ניקוי וחומרים כימיים אשר גורמים לפירוק של תכולת האסלה (מכאן מגיע השם, שירותים כימיים).

ההבדל בין שירותים כימיים לשירותים ניידים הוא גדול לדוגמא:

  1. שירותים כימיים אינם סטירליים במיוחד בעקבות כך שאין חיבור למערכת ביוב ואינסטלציה, בניגוד לשירותים ניידים
  2. החומר הכימי שנמצא בתוך האסלה לעיתים משחרר חומר רעיל לאוויר. דבר זה כמובן אינו בריא.
  3. המבנה עצמו של השירותים הכימיים פחות עמיד ממבנה נייד של שירותים.

לכן, ניתן להבין מדוגמאות אלו, שהשימוש בשירותים ניידים הוא נוח יותר, סטירלי יותר ואף בריא יותר.

כפי שאמרנו השימוש העיקרי בשירותיים ניידים הוא בהופעות/אירועים בטבע מקום נוסף שבו ניתן להשתמש בשירותים ניידים הוא באתרי בנייה, כי גם שם כמו המקומות שכבר הזכרנו, לא קיים מבנה קבוע שבו ניתן להקים מבנה שירותים בנוי ו"רגיל"

לסיכום

שירותים ניידים נחוצים והכרחיים במקומות רבים, בין אם אתם בעלי עסק של אירועים, קבלנים של אתר בניה אין ספק שמבנה כזה של שירותים הוא פתרון טוב בשבילכם. לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד למבנה שירותים, עוד היום הכנסו לאתר שלנו ולא תצטערו!

צילום: ארבל שטראוס

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה