רעיונות לקעקועים

רעיונות לקעקועים

במהלך היומיום אנו נתקלים לעיתים באנשים אשר נושאים על גופם קעקועים שונים. בדרך כלל מדובר על אנשים רגילים לחלוטין ולא נבחין בהבדל כל שהוא בין אנשים אלו לאחרים. קעקוע הוא אחת הדרכים להעברה של מסר כל שהוא לסביבה או לעצמנו ולא תמיד נדע או נבין מה הפשר של קעקוע זה או אחר. ניתן לקעקע כל אזור בגוף וקעקועים יכולים להיות קטנים מאוד ונסתרים או כאלו שתופסים שטח רחב.

יצירת קעקוע היא אמנות לכל דבר וישנם אמנים שעוסקים בתחום זה ויוצרים בעצמם את הקעקועים. קיימים אין סוף רעיונות לקעקוע וכל אחד יכול גם להציע הצעה משלו שתהיה מיוחדת. על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר יש לבחור בסטודיו אמין שמעסיק צוות מיומן של בעלי מקצוע בתחום זה. בחירה לא נכונה עלולה להביא לעוגמת נפש גדולה ולכן לא כדאי להתפשר בנושא זה.

אז איך נבחר קעקוע מתאים

כאשר אנו מעוניינים לבצע קעקוע, חשוב לפנות לקליניקה מסודרת שמציעה עבודות אמנות כאלו. כמספר האנשים בעולם כך גם מספר הרעיונות שניתן לבצע ולכן אין כל חשש שמא לא תהיו מיוחדים. אמנם ייתכן שהבחירה לא תהיה מהירה כמו שחשבתם אך כאשר תגיע להחלטה תדעו שזה זה ללא כל ספק.

אם אין לכם שמץ של מושג איזה קעקוע תרצו שיתנוסס על גופכם, ניתן כמובן להתייעץ עם אומן הקעקועים עצמו. מומלץ גם להגיע למקום עם חבר או בן משפחה שיסייע לכם לבחור את מה שמתאים לכם. אם אתם רוצים ללכת על בטוח אז תוכלו לעיין בקטלוגים השונים שניתן למצוא בכל סטודיו לקעקועים. אפשר גם לשוטט קצת ברשת האינטרנט ולקבל רעיונות מעניינים.

סוגים של קעקועים

כאמור, המבחר הוא גדול מאוד אך ישנם כמה סוגים של קעקועים שפופולאריים במיוחד:

  • חיות – ניתן לקעקע על הגוף כל סוג של חיה. החל מאריה, נמר, נשר או אפילו עכביש. חיות מאפיינות קעקועים רבים ובדרך כלל קיים קשר בין הקעקוע לאדם שמבקש אותו.
  • כתובות – מדובר העל עולם שלם של משפטים, אותיות ושירים בשפות שונות ובעלי משמעויות שונות. כך ניתן לקעקע שמות של אנשים שחשובים לנו, שמות של להקות, סמלים שונים ואפילו שיר שלם על כל היד או הגב. יש לקחת בחשבון שאם אתם עושים קעקועים בשפה זרה, כדאי לבדוק היטב את המשמעות שלו.
  • ציורים – כל דבר הולך ואפשר להעתיק מספרים, סרטים וכל דבר שעולה על הדעת. חשוב לבחור בבעל מקצוע מיומן ומנוסה שיצליח לצייר את הקעקוע בצורה מוצלחת ללא טעויות.
  • היות שלקעקוע יש משמעות ייחודית לכל אחד ואחד אז ניתן לייצר קעקוע שאחרים אולי לא יבינו אך יהיה בעל משמעות עמוקה בעבורכם.

היכן ניתן לקעקע

כל חלק בגוף ניתן לקעקוע וכדאי רק לזכור שקעקועים הם לנצח והסרתם כרוכה פעילות רפואית. לפני שאתם רצים לקעקע נשר על כל הגב חשבו על כך כמה ימים והתייעצו על חברים קרובים. אפשר להסתפק בקעקוע קטן במקום שאיש לא ידע עליו חוץ ממכם (והמקעקע). בני זוג יוכלו לעשות קעקוע משותף שחצי ממנו נמצא אצלו והחצי השני אצלה. זה יכול להיות לב, זוג יונים או כל דבר אחר.

ניתן לקעקע גם דברים עם גוון הומוריסטי אם יש לכם עודף חוש הומור. יש להביא בחשבון שהקעקוע יישאר שם גם כאשר תתבגרו ותהפכו לאנשים מן השורה. ניתן להוסיף קעקועים בכל עת ואין ממש גיל מקסימלי לשם כך. אם עוד אין לכם קעקוע, אולי זה הזמן לעשות אחד.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה