רמקולים מוגברים

רמקולים מוגברים

ישנם סוגים שונים של רמקולים שבהם נעזרים לצורך הגברה ועל מנת שנוכל לשמוע באופן אפקטיבי יותר קולות וצלילים שונים. זה יכול להיות בהופעה של להקה שבה אנחנו מגיעים בתור קהל ושם נעשה שימוש ברמקולים על מנת שהקהל יוכל לשמוע היטב את המוזיקה ואת הלהקה, זה יכול להיות בהרצאה שבה עושים שימוש ברמקולים כדי שכל הנוכחים יוכלו לשמוע בקול רם או בבירור את המרצה ועוד. יש רמקולים שאותם מחברים למגבר על מנת שהם יעבדו בעוצמה הנדרשת ויוכלו להעביר את הקולות הצלילים בצורה אפקטיבית ומי שיש לו מערכת קולנוע ביתית שמורכבת מרמקולים שונים, במקרים רבים יש לו גם רסיבר או מגבר שאליו מחוברים הרמקולים. אבל יש סוג מסויים של רמקולים שנקראים רמקולים מוגברים. מה שמיוחד ברמקולים מוגברים הוא בכל שאין צורך לחבר אותם למגבר ולעשות שימוש בציוד נוסף על מנת שהרמקול יגביר קולות באופן יעיל. לרמקול מוגבר, שנקרא גם רמקול אקטיבי, יש למעשה מגבר פנימי ועל ידי כך שיש לו מגבר פנימי, הוא יכול להוציא קולות בעוצמה הנדרשת באופן עצמי מבלי להיות מחובר למגבר חיצוני.

מה היתרונות של רמקול מוגבר?

רמקול שאינו מוגבר נקרא גם רמקול פאסיבי. על מנת לעבוד באופן יעיל עם רמקול פאסיבי, יש צורך כמובן לחבר אותו למגבר. כך נוצר מצב שאתם צריכים לעשות שימוש בציוד רב יותר שלעתים הוא גם כבד וגם יקר רק לצורך הגברה של הרמקול השימוש בו נעשה גם חדרי חזרות. בנוסף מדובר על ביצוע של עוד חיבורים נוספים משום שצריך לחבר גם את המגבר לחשמל וגם לחבר את הרמקול הפאסיבי באמצעות עוד כבלים וחוטים למגבר. לעומת זאת רמקול אקטיבי עושה את כל אלה על ידי שימוש ברמקול לבדו. אתם יכולים לחבר את הרמקול המוגבר לחשמל ואליו לחבר את המקור של המוזיקה או הקולות כמו טלפון נייד, מיקרופון, מכשיר מוזיקלי ויש רמקולים מוגברים עם חיבורי בלוטות' או וייפי ולכן ניתן גם לשמוע בהם מבלי לחבר את מקור המוזיקה אל הרמקול עצמו.

רמקולים מוגברים – מה עוד צריך לדעת עליהם?

הרמקולים המוגברים הם מאוד מגוונים. הכוונה היא שאתם יכולים למצוא סוגים שונים ומידות שונות של רמקולים מוגברים על מנת שיתאימו לשימושים שלכם. יש גם איכותיות שונות של רמקולים מוגברים כך שאתם יכולים לבחור בין רמקול איכותי במיוחד אם זה לצורך הופעות מוזיקה שבהם איכות השמע היא חשובה ביותר ויש רמקולים מוגברים שהם במחיר נמוך יותר לשימושים אחרים כמו שמיעת מוזיקה בבית. אפשר כמובן גם למצוא רמקולים מוגברים בעוצמות שונות והספקים שונים של וואט. זה יכול להיות רמקולים מוגברים קטנים בעוצמה של 200 וואט ואלו יכולים להיות רמקולים מוגברים של 1400 וואט יותר אפשר לפנות ל שרון רייכטר ציוד הגברה שייתן לך הכוונה .

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה