קרוזים

קרוזים

ישראלים רבים יוצאים לחופשה בחו"ל לפחות פעם אחת בשנה, ולעיתים, פעמים רבות יותר. רבים טסים ליעדם אבל רבים אחרים מעדיפים לבלות בשייט לאורך חופי אירופה המשלב נופש וטילים. קרוזים עם מנו ספנות באירופה הינם סוג של טיולים אולטימטיביים המאפשרים מנוחה רבה וטיולי יום קצרים. ספינות הפאר המפוארות והמאובזרות מאפשרות נופש פעיל. יש בהן בריכות שחייה ומשטחי שיזוף, מתקני ספא כולל טיפולי גוף, חדרי כושר, מגרשי ומתקני ספורט ועוד. הבילוי כולל פעילות יום מגוונת, וכן, פעילות ערב, ובין היתר, ערבי ריקודים, הופעות, משחקי חברה ועוד כהנה וכהנה.

האוכל על כל ספינה מוגש לאורך כל היום. כמובן, שיש מספר ארוחות כולל ארוחות לילה אבל גם פינוקים שונים לאורך שעות היום. האוכל המוגש במסעדות הספינה מוכן על ידי שפים מקצועיים ומובילים המשתדלים לספק מנות יצירתיות מגוונות. הספינה מרווחת וגדולה ומאפשרת שייט בטוח ורגוע ללא טלטולי הגלים. ניתן להמר בקזינו שעליה, וכן, לרכוש מוצרים שונים בחנויות הדיוטי פרי הקיימות בה. כך, כל הפעילות סביב השעון. צוות עובדים מקצועי ומיומן ישרת את האורחים כל העת.

מסלול השייט מותאם לאופי הבילוי. בלילה שטים וביום עוגנים באחד מהנמלים. כך, ניתן יהיה לרדת לימי טיול בערים כמו אתונה, וולוס, סלוניקי, נפולי, רומא, ונציה, ולטה ועוד. ניתן לערוך טיולים מאורגנים גם לאתרים מבקשים ופופולאריים בהדרכת מדריכים מקצועיים אשר יספקו הדרכות ממצות ומקיפות. רבים המבקשים בכך, יכולים לצאת באופן עצמאי לאתרים המועדפים עליהם. מסלולי קרוזים באירופה רבים מגיעים גם לאיים אקזוטיים (קפריסין, רודוס, מלטה ועוד) שאליהן ניתן לרדת לבילוי חוף הכולל רחצה בים ושיזוף.

כמובן, שניתן להצטרף לכל הטיולים, לחלקם, או להחליט שלא יורדים כלל מהספינה ומבלים במתקניה  השונים. קרוזים באירופה מתאימים לכל אחד: למשפחות, לקבוצות מהעבודה, לזוגות, לבודדים ועוד. אלו עשויים להיות טיולים המגבשים את כל המשתתפים. בתקופות הקיץ והחגים עת מצטרפים ילדים רבים למשפחותיהם מתוגברים צוותי הבידור ומכינים תכניות המותאמות לילדים. כך, ההורים יכולים ליהנות ולהיות בטוחים שהילדים תחת השגחה מתאימה. מומלץ להזמין מקום די זמן מראש. במיוחד, כאשר השייט נערך בעונות הבוערות והמבוקשות.

תמונה: pixabay

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה