פרס לסוכה היפה

פרס לסוכה היפה

בעקבות הכרזתה של ועדת השיפוט על הסוכות הזוכות בתחרות הסוכה היפה תשע"ט, הוענקו הפרסים לזוכים

 

בלשכת מנכ"ל העירייה התקיים טקס צנוע להענקת פרסים לזוכים בתחרות הסוכה היפה לשנת 2018.

התחרות התקיימה בעקבות הצלחתה של תחרות הסוכה היפה בשנה החולפת, וגם השנה היא הייתה פתוחה לכל תושבי העיר, בהובלת עיריית חדרה ובשיתוף העמותה העירונית "פנאי העיר".

חברי ועדת השיפוט, שמנתה שבעה בעלי תפקידים בכירים מהעירייה ומעמותת "פנאי העיר", סיירו בין הסוכות ברחבי העיר והשכונות, התרשמו, ודירגו לפי קריטריונים של מאפייני החג, יצירתיות, השתתפות משפחתית או קהילתית בהקמת הסוכה, וכמובן התרשמות אישית של כל שופט ושופט. בנוסף קיבל כל משתתף בתחרות עציץ ותעודת השתתפות, המעידה כי סוכתו הגיעה לשלב השיפוט.

על-פי החלטת ועדת השיפוט בתחרות הסוכה היפה תשע"ט הוענקו השנה פרסים לסוכות הבאות:

4 פרסים הוענקו למשפחות שסוכתן הגיעה למקום ה-3 ואלה הן: משפחת אפל מרחוב הטייסים; משפחת גזית מרחוב הרב קוק; סוכה משותפת למשפחות רופאיזן, איזמרלי ודביר מרחוב הירדן; סוכה בבית הנשיא, דיור מוגן ברחוב הנשיא. כל סוכה במקום ה-3 זיכתה את מקימיה ב-500 שקלים.

2 פרסים הוענקו למשפחות שסוכתן הגיעה למקום ה-2 ואלה הן: משפחת אהרון מרחוב הרצל; משפחת כהן מרחוב שלום שבזי. כל סוכה במקום ה-2 זיכתה את מקימיה ב-1,000 שקלים.

4 פרסים הוענקו למשפחות שסוכתן הגיעה למקום ה-1 ואלה הן: משפחת סופר מרחוב אלכסנדר; משפחת נעים מרחוב הנגב; משפחת בוסבייב מרחוב נחל פולג משפחת סבהו מרחוב מיכאל חזני. כל סוכה שהגיעה למקום ה-1 זיכתה את מקימיה ב-1,500 שקלים.

בטקס הענקת הפרסים לזוכים השתתפו מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון ונציגי ועדת השיפוט אשר ציינו כי הסוכות שהשתתפו בתחרות היו יפות ומושקעות.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה