פנסיות אבנר הייזלר

פנסיות אבנר הייזלר

כל אדם שמגיע לגיל שכבר קשה לו להישאר בעבודתו, ודואג מאד מהעתיד הצפון לו. אדם זה היה מודאג פחות אילו היה יודע, שישנו ביטוח שבזכותו הוא יקבל כסף עד יומו האחרון. לא כל האנשים מודעים לכך שישנם ביטוחים, שיכולים לעזור להם לכל חייהם. אבנר הייזלר מומחה לתביעות מול חברות הביטוח, וניתן לציין, שמודיע לאנשים את הזכויות שלהם, וכמובן להשיג להם את הפיצוי הנדרש, משום שחברות הביטוח גם אינן ששות להגיד להם את זה.

רובם של האנשים אינם מודיעים לחוקים הקיימים בענייני הפנסיות, ובייחוד קיימת בעיה לגבי עצמאיים, שנאלצים להפריש פנסיה ממשכורתם ולא תמיד מודעים לכך. יש לציין כי ישנה חשיבות רבה לפנות אל מומחים בעניין לפני תחילת עבודה חדשה, ובעיקר לפני פתיחת עסק, כדי שתדעו היטב את החוקים בעניין. אבנר הייזלר נחשב לאחד המומחים בתחום של תביעות מול חברת הביטוח, ועוזר לאנשים למצות את החוק הקיים.

אז אם גם אתם רוצים לדעת מהי פנסיה? ומהן סוגי הפנסיות הקיימות? מאמר זה בשבילכם.

מהי פנסיה?

כל אדם שגר ועובד בישראל מפריש ממשכורתו לפנסיה. העובדים בישראל מתחלקים לשני סוגים שכירים ועצמאיים. לשכירים המעסיק מפריש כסף לפנסיה ממקום עבודתם,  והעצמאיים צריכים לבצע זאת באופן עצמאי מהכנסות של העסק שלהם.

מדינת ישראל מעודדת מאד את כל האנשים העובדים לחסוך כסף לקראת הפנסיה. במסגרת עידודים אלו ישנו חוק שנכנס לתוקף בשנת 2008, המחייב את המעסיקים להפריש פנסיה לעובדים.

החוק מחייב כל  מעסיק, המעסיק עובד מגיל 20 ועובדת מגיל 21 להפריש סכום כסף לפנסיה. חוק זה מעולה  לעובדים חדשים, אך עובדים שכבר נמצאים במקום העבודה. חוק זה לא יתרום להם מאומה.

סוגי פנסיות

אבנר הייזלר מומחה לתביעות נגד חברות הביטוח. מסביר על כל סוגי הפנסיות הקיימות. הוא מציג את שלוש סוגי הפנסיות הקיימות: פנסיית זקנה, פנסיית שארים, פנסיית נכות הוא טוען שלכל פנסיה יש את הרכיב שלה ולכל רכיב את הייחודיות שלו.

אבנר הייזלר יעזור לנו להציג את שלושת הפנסיות בקצרה:

פנסיית זקנה:

פנסיית זקנה היא פנסיה שאנשים כאשר הם מגיעים לגיל מסוים הם מקבלים סכום של כסף לכל שארית חייהם.

פנסיית שארים:

אבנר הייזלר מציין כי פנסיית שארים היא פנסיה הנתונה לשיקול העובד בלבד וגם בסכום שהוא יקבל במקרה של מוות פתאומי.

פנסיית נכות

פנסיית נכות היא פנסיה במקרה שהעובד איבד את הכושר שלו להשתכר.

*יודגש כי אבנר הייזלר אינו עורך דין, אך מומחה בהגשת תביעות אל מול חברות הביטוח על כל הצד הפרוצדורלי.

קידום אתרים SeoWho

צילום: pixabay

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה