"פדופיליה ברשת"

דוברות המשטרה(מרחב יפתח):

"פדופיליה ברשת"

המשטרה עצרה חשוד במעשה.

פעילות יזומה וסמויה של משטרת ישראל נגד עבירות פדופיליה ברשת, הובילה בסוף השבוע האחרון למעצרו של חשוד , שהתכתב עם שוטרת אשר התחזתה לקטינה בת 13.

החשוד (28, טייבה) ניהל במספר הזדמנויות התכתבויות בעלות תוכן מיני עם ה״קטינה״ , ביודעו שהיא בת 13 ואף ביקש לקבוע עימה מפגש .

החשוד לא חדל ממעשיו , גם לאחר שהבחין בפרסום אודות פדופילים אחרים, שנעצרו לאחרונה על ידי משטרת ישראל ואף כתב ל״קטינה״ אודות המעצרים: "ראיתי פרשה על מלכודות לאנשים שהיו עם קטינות".

כאמור, בתום חקירה סמויה שהובילה לאיתורו של החשוד, הוא נעצר על ידי משטרת ישראל והובא לדיון בבית משפט השלום בת״א אשר האריך מעצרו עד יום 20.3.
החקירה נמשכת.

פעילות חשיפה יזומה זו של משטרת ישראל , מהווה חלק ממאבקה הבלתי מתפשר לאיתור וחשיפת עברייני מין ובכלל זאת, עברייני פדופיליה.

משטרת ישראל מבקשת מההורים לגלות ערנות בכל הנוגע לגלישת ילדיהם ברשת ולהזהירם מפני הסכנות האורבות להם על פני הפלטפורמות השונות ברחבי הרשת .

אנו קוראים להורים לפנות למשטרה בכל מקרה של חשד להתכתבות או פניה חשודה המגיעה לילדיהם וכן להסביר לילדים על הסכנות הקיימות ולהנחותם לדווח על כל פניה או אמירה בוטה מגורם זר

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה