ספות מעוצבות

ספות מעוצבות

אפשר להשוות ריהוט בהתאמה אישית לתפירת בגד בהזמנה אישית- שום דבר לא יכול להתחרות בו בנוחות, גימור, איכות, הייחודיות וההרגשה המיוחדת שפריט זה נוצר רק בשבילך. גדולתו של רהיט בהתאמה אישית נעוץ בהתאמה המושלמת לבית שלכם, למשפחה ולאורח החיים הספציפי שלכם. בכדי לעשות את מלאכתנו נאמנה אנו קודם כל מתחילים את העיצוב מההיכרות אתכם, לא משנה באיזה חדר מדובר חשוב להבין את הצרכים שלכם. כך למשל אם אנו מתכננים חדר מגורים, שהוא חלק חשוב בבית, מקום בו כולם יושבים יחד, משוחחים, מאזינים למוסיקה או צופים בטלוויזיה. חדר המגורים מיועד גם לאירוח המשפחה וחברים לכן אנו זקוקים למקום ישיבה נוח ומעוצב ועל כך נרחיב בהמשך.

כאשר אנו חושבים על סלון ברוב המקרים יש לנו תמונה די קבועה של סלון סטנדרטי. יש הרבה דברים שאפשר לעשות כדי להעניק לסלון שלנו מראה אחר. מראה עכשווי יותר, טרנדי ועיצובי יותר. זה מתחיל בספות מעוצבות, כורסאות, הדומים או שולחן. שינוי לא חייב להסתכם בעיצוב מחדש. אלא מספיקים פריטים בודדים. קיימות דרכים רבות להפוך את הסלון שלנו למקום מעוצב, הנבדל משאר הסלונים שאנו מכירים, כל שצריך זה לרהט ברהיטים מיוחדים ומעוצבים בעלי אופי שישדרו נוכחות מצד אחד ונוחות מצד שני.

לדוגמא ספות מעוצבות משנות את התפיסה העיצובית.

אז איזו ספה אנו מחפשים? 

התשובה לשאלה זו אינה פשוטה לנוכח העובדה שבחנויות תמצאו מגוון רחב של ספות מעוצבות מה שיקשה עליכם את הבחירה. מצד אחד אנו חושבים על נוחות ופרקטיות ומצד שני על נוכחות ואלגנטיות. אחרי הכל הסלון שלנו הוא מקום אירוח ולב ליבו של הבית.

אז ממה להתחיל? נוחות- אין ספק שעיצוב ויופי הם קריטריונים חשובים, אך הקריטריון החשוב ביותר הוא ללא ספק הנוחות. כאן לא מתפשרים. ספה שתהיה לא נוחה תגרום לאורחים שלכם לזוז באי נוחות כל משך הישיבה עליה. עיצוב- המראה של הספות הוא ללא ספק השני בחשיבותו, אחרי הכל מדובר ברהיטים הנמצאים בחדר הראשון שרואים ברגע שנכנסים הביתה. הבחירה צריכה להיות מתוך מחשבה על השתלבותם בחלל ובעיצוב הכללי של הבית כדי להגיע לתוצאה סופית מושלמת.

יתרונות בספות מעוצבות:

מידות מדוייקות- לעיתים המטרה של הזמנת ספות מעוצבות נובעת מהצורך במידות מיוחדות. בשל גודל או הגבלות החלל בו יוצב הרהיט, דרישות פונקציונליות או של פריט הריהוט או גודל פיזי ונוחות הלקוח.

חומרים עמידים ואיכות לאורך זמן- אתם בוחרים את החומרי הגלם- סוג העץ, הבדים ושאר המרכיבים עד לרמת הגימור והתפירה. הכל עפ"י איכות החומרים וטעמכם האישי.

המחיר לא חייב להיות יקר- נפוצה השמועה שריהוט בהתאמה אישית הוא יקר, דבר זה אינו בהכרח נכון המחיר בחנות רהיטים רגילה על רהיט מוכן יכול להיות גבוה מזה שתשלמו על רהיט בהזמנה אישית. יצרנים ורשתות שיווק גדולות נושאות בעלויות סמויות לא מבוטלות המרכיבות את המחיר הסופי לצרכן.

לכן המחיר בעיצוב אישי ומיוחד עשוי להיות פחות יקר מכפי שחשבתם.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה