סוכה לי

סוכה לי

אחרי שסיירה בכ-20 סוכות ברחבי העיר והשכונות, הכריזה ועדת השיפוט על הסוכות הזוכות בתחרות הסוכה היפה תשע"ט

 

בעקבות הצלחתה של תחרות הסוכה היפה בשנה החולפת, התקיימה התחרות גם בסוכות השנה. התחרות, שהתקיימה ביוזמת עיריית חדרה ובשיתוף העמותה העירונית "פנאי העיר", הייתה פתוחה לכל תושבי העיר.

מבין הסוכות הרבות, הגיעו כ-20 סוכות לשלב הסופי שכלל ביקור של ועדת שיפוט. ועדת השיפוט מנתה שבעה בעלי תפקידים בכירים מהעירייה ומעמותת "פנאי העיר", וחבריה סיירו בין הסוכות ברחבי העיר והשכונות, התרשמו, ודירגו לפי קריטריונים של מאפייני החג, יצירתיות, השתתפות משפחתית או קהילתית בהקמת הסוכה, וכמובן התרשמות אישית של כל שופט ושופט. כל משתתף בתחרות קיבל עציץ ותעודת השתתפות, המעידה כי סוכתו הגיעה לשלב השיפוט.

כל הסוכות היו מושקעות ויפות, ובדירוגי השופטים היו תוצאות תיקו רבות. מאחר שהתקשו להכריע, הוענקו פרסים ל-10 סוכות.

על-פי החלטת ועדת השיפוט בתחרות הסוכה היפה תשע"ט הוענקו השנה פרסים לסוכות הבאות:

4 פרסים הוענקו למשפחות שסוכתן הגיעה למקום ה-3 ואלה הן: משפחת אפל מרחוב הטייסים; משפחת גזית מרחוב הרב קוק; סוכה משותפת למשפחות רופאיזן, איזמרלי ודביר מרחוב הירדן; סוכה בבית הנשיא, דיור מוגן ברחוב הנשיא. כל סוכה במקום ה-3 זיכתה את מקימיה ב-500 שקלים.

2 פרסים הוענקו למשפחות שסוכתן הגיעה למקום ה-2 ואלה הן: משפחת אהרון מרחוב הרצל; משפחת כהן מרחוב שלום שבזי. כל סוכה במקום ה-2 זיכתה את מקימיה ב-1,000 שקלים.

4 פרסים הוענקו למשפחות שסוכתן הגיעה למקום ה-1 ואלה הן: משפחת סופר מרחוב אלכסנדר; משפחת נעים מרחוב הנגב; משפחת בוסבייב מרחוב נחל פולג משפחת סבהו מרחוב מיכאל חזני. כל סוכה שהגיעה למקום ה-1 זיכתה את מקימיה ב-1,500 שקלים.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה