משחקי חתולים

משחקי חתולים

רק מי שמכיר חתולים באמת יודע עד כמה מלהיבים יכולים להיות משחקי חתולים עבור חיית המחמד האהובה. לא חייבים להתייעץ עם פסיכולוג חתולים כדי לדעת עד כמה חשוב המשחק. הרי כולנו אוהבים משחקים ואין צורך להיות ילד בכדי לזכור את החדווה ואת ההנאה שמשחקים בבית או מחוצה לו מעניקים. לא רק אנו, בני האדם, אוהבים וזקוקים למשחקים. גם חיות המחמד, במיוחד החתולים, נהנים מכך ולמעשה – זקוקים לכך.

המשחקים חדוות הציד

חתול הבית, ממש כמו קרוביו, בני משפחת החתולים הגדולים, הוא צייד מוכשר. גם החיים בסביבתו של האדם לא שינו את טבעו הפראי ביסודו של החתול. כפי שכל חובב חתולים יודע, חתולים, אפילו כאשר הם המפונקים ביותר, אוהבים מטבעם לצוד ולכן משחקי חתולים המדמים מרדפים אהובים עליהם מאוד.

למעשה, גם חתול בית, ממש כמו חתולי הבר שבטבע, זקוק לחוויית הציד והמרדף. משום כך, משחקי החתולים מהווים הרבה יותר משעשוע. המשחקים הללו חשובים לשביעות הרצון ולבריאותו של החתול. הריצה, הקפיצה, הזינוק והשובבות – את כל אלה כיף לנו מאוד לראות, אך עבור החתול זה חשוב ממש כמו אוויר לנשימה. המשחקים השונים מאפשרים לחתול לפרוק אנרגיה, לשמור על בריאות הגוף ויש גם בונוס; חתול מסופק ומרוצה יהיה רגוע יותר ולא ימהר לחדד את ציפורניו על הספה החדשה או לקרוע את הווילונות היפים.

משחקי חתולים אהובים

אם רצונכם לפנק את החתול שלכם ולהפתיע אותו עם משחקים נחמדים, לא חסרות אפשרויות. מלבד מתקני הגירוד שניתן לראות בהם סוג של משחק, יש גם מגוון רחב של כדורי משחק וכמובן גם חכות משחק לחתולים. ישנם לייזרים שבעזרתם ניתן להריץ את החתול סביב סביב ולגרות אותו לקפוץ, להתגנב ובקיצור – לאפשר לצייד שבו לצאת החוצה. משחקים נוספים כוללים מעין דמויות ובובות שעשויות בד או חומרים אחרים, לעיתים בשילוב נוצות. גם צעצועים בשילוב פעמונים וסרטים מתנופפים מהווים מקור נפלא לשעשוע עבור החתולים ויש גם משחקים שהם למעשה מתקנים המשולבים עם חטיפים שאותם החתול אמור לחפש, למצוא, לצוד. והעיקר – שיהיה משחק נעים ומוצלח!

צילום Pixbay

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה