מהו טיפול דרמה דריי?

מהו טיפול דרמה דריי?

אחוז בלתי מבוטל מהאוכלוסייה סובל מבעיות של הזעת יתר במקומות שונים בגוף. בישראל מצב זה נפוץ אף יותר מאשר במקומות רבים אחרים בעולם. בעוד קיימות שיטות טיפול רבות ושונות לבעיה, "דרמה דרי" נחשב לאחד הטיפולים האפקטיביים והבטוחים ביותר.

מה מאפיין טיפול דרמה דריי? כיצד הוא פועל ומהם יתרונותיו ביחס לאלטרנטיבות?

שיטה לא פולשנית, נוחה ויעילה לצמצום הזעת יתר – טיפול דרמה דריי

"דרמה דריי" הוא שמו של מכשיר מיוחד באמצעותו ניתן טיפול זה. המכשיר כולל רפידות אשר מונחות על גבי האזורים בהם סובלים מהזעת יתר (לרוב בתי השחי, אך גם בכפות הרגליים והידיים), ואלו מזרימות זרמים נמוכים ועדינים של חשמל לאזור. מדובר בהליך רפואי מפותח ומורכב המשפיע על העור ובלוטות הזיעה וגורם להן להפריש פחות זיעה באותם אזורים של הגוף. התהליך כולו בטוח לחלוטין, ופועל בצורה מתונה אך אפקטיבית ביותר על הגוף.

כפי שניתן להבין מהתיאור לעיל, מדובר בהליך בלתי פולשני כלל, אשר גם אינו מצריך מריחה של חומרים ותכשירים שונים. הטיפול עצמו מתבצע לאורך כרבע שעה עד עשרים דקות, וחוזרים עליו מספר פעמים עד לקבלת התוצאות הרצויות. יש לציין כי אנשים רבים בוחרים לרכוש את המכשיר עצמו, וכך יכולים להשתמש בו בעצמם בלי להגיע בכל פעם לטיפול במרפאה או קליניקה ייעודית.

היתרון המשמעותי ביותר של טיפול דרמה דריי הוא אחוזי ההצלחה חסרי התחרות – בכתשעים ושמונה אחוזים (!!!) מהמקרים טיפול זה מצליח לסייע משמעותית בצמצום הזעת היתר. מכשור זה נמצא בשימוש כבר שנים, ואינספור מטופלות ומטופלים נהנו מיתרונותיו. מסיבה זו ניתן למצוא כיום גם לא מעט רופאי עור אשר ממליצים על צורת טיפול זו, לפני ובמקום טיפולים אפשריים רבים אחרים.

טיפול בדרמה דריי במקביל לשינויים וטיפולים אחרים

חשוב לציין כי בטרם רוכשים מכשיר דרמה דריי, מומלץ להתייעץ כמובן עם רופאים ואנשי מקצוע ואולי אף להגיע לטיפול ניסיון מסוג זה בקליניקה המתמחה בכך.

בכל מקרה, חשוב להבין כי טיפול דרמה דריי אינו צריך לבטל שינויים מסוימים באורח החיים אותם ממליצים לבצע על מנת לצמצם הזעת יתר. שינויים דוגמת אימוץ הרגלי תזונה נכונים יותר, טיפול בבעיות נפשיות שעלולות לתרום להזעת יתר, שימוש בביגוד מתאים המאפשר אוורור יעיל יותר וכיוצ"ב. כמובן שעל מנת להתאים לעצמכם את הטיפול המושלם והאפקטיבי ביותר כדאי להיוועץ עם אנשי מקצוע ולאבחן בשלב ראשון את הגורמים הספציפיים להזעת היתר שלכם.

קרדיט: depositphotos
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה