לעבוד באהבה

לעבוד באהבה

מגננת ועד למפתח אפליקציות, לאנשי המאה ה-12 יש את הזכות לעסוק במה שהם אוהבים

בין אם אתם יצירתיים, משפחתיים או בעלי חשיבה ריאלית, יש מקצוע שמתאים לכם כמו כפפה ליד. בכל מקום עבודה יש מגוון תפקידים. בנוסף, יש ארגונים שתפקידם לייעץ, להעניק הכוונה ולספק את קורות החיים שלכם למוסדות שאולי יעניקו לכם את משרת החלומות שלכם. לפניכם מספר רעיונות, חלקם נפוצים ומקובלים וחלקם יצירתיים ומפעילים חשיבה מחוץ לקופסה.

תפקידים בגנים

מכיוון שתינוקות וילדי הגיל הרך זקוקים ליותר עזרה, במעונות דרוש יותר כוח אדם. המטפלות הן שלומדות את המקצוע המתאים לעבודה עם ילדי הגיל הרך ואותן מעסיקים בעיקר במעונות. כדי להכשיר מטפלות דרושים חודשים של למידה, תרגול ואף ביצוע מעשי של הנלמד בשיעור. בגנים לגילאים בוגרים יותר אף דרושה גננת, סייעת ומבשלת. כל מוסד חינוכי שכזה מנוהל על ידי אדם או ארגון המגיע מרקע או תעסוקה בתחום.

מנהלי אירועים

חלק ממוסדות הלימוד מציעים לימודים המקנים תעודה של מפיק אירועים. הלומד מתמחה בהפקת אירועים בתחום התרבות ובניהולם. בעסקי החתונות מגייסים מנהלי אירועים שיהיו אחראים על הפקת האירוע בהצלחה. פרמטרים כגון צבע מפיות, ריקוד חתונה ומתנות למוזמנים מתוכננים בקפדנות ומראש. בנוסף לחתונות, מנהלי האירועים מפיקים גם שמחות שונות כגון בר ובת מצווה, ימי הולדת מפוארים ואירועי תרבות ופנאי עירוניים או ארציים.

אחד ועוד אחד

לחדי המחשבה שניחנו ביכולת לחבר מספרים ואף להפיק מכך הנאה, יש מגוון הצעות עבודה ותחומי מקצוע. הבולטת בהן היא האופציה לעבוד בהייטק, עבודה שנמשכת ימים ארוכים אל מול מסכים ותוכנות. הפלוס האדיר שלה הוא לבצע אקזיט בגיל צעיר ולחיות את החיים הטובים. הדבר העיקרי שדרוש הוא סבלנות, מוח חד ואהבה למספרים ומחשבים. כמו כן, בני נוער מפתחים כישורים מהבית בבניית אתרים ואפליקציות ומתעניינים במכשירים טכנולוגיים, תחביבים שמהווים בסיס טוב לתעסוקה במקצועות ההייטק.

סיכום

כל מוסד המכבד את שמו מציע פגישות ייעוץ אחד על אחד, בתיאום מראש. בפגישות אלה תקבלו אבחנה, הכוונה, הצעה ואף חוברות מאת המוסד המעניקות מידע מפורט. בנוסף, בחלק מהמוסדות ניתן לעבור תחום או מקצוע במידה ומתחרטים או משנים כיוון. לסיכום, אף פעם לא מאוחר.

צילום: gettyimages.com

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה