למה כל עסק חייב שיווק דיגיטלי

למה כל עסק חייב שיווק דיגיטלי

משווקים בעולם המקוון טוענים שאי אפשר אחרת, אבל הרבה בעלי עסקים שואלים מקשים עם השאלה למה כל עסק חייב שיווק דיגיטלי. אנחנו כאן כדי להסביר זאת, ואחרי שתקראו את המאמר הקצר הזה, אין לנו ספק כי התשובה תהיה ברורה לכם לחלוטין.

לא רק שתדעו מדוע אתם פשוט חייבים שיווק דיגיטלי, אלא גם איך לגשת לזה בצורה מקצועית, כדי לעשות את זה נכון, בלי לבזבז משאבים, ואיך להוציא את המרב והמיטב מכל שקל שתשקיעו במערך השיווק הדיגיטלי שלכם. רק כדי לתת לכם זריקת מוטיבציה, כדאי שתדעו כבר עכשיו – כשזה עובד טוב, זה עובד כל-כך טוב שתצטרכו להתכונן עם מלאי ומערך שירות מראש כדי להתמודד עם מבול הפניות!

הנה מדוע כל עסק חייב שיווק דיגיטלי:

  1. 1. העולם לא עובר, אלא כבר עבר לדיגיטל – אם עד לפני חמש או עשר שנים, תלוי בתחום, נהוג היה לומר כי העולם עובר לדיגיטל, אז קבלו עדכון – המעבר הסתיים, ומי שעדיין לא נמצא שם, זה פשוט אלו שמתקשים לעכל מעברים, וזה קורה תמיד בכל מעבר גדול, כמו המעבר לסלולריים שהיום נראה מובן מאליו.
  2. 2. אם העולם עבר לדיגיטל, אז גם הלקוחות שלכם עברו לדיגיטל – מה לעשות, הלקוחות שלכם הם חלק מהעולם, והם נמצאים היום בדיגיטל. כשהם רוצים את השירות או המוצר שלכם, הם יחפשו אותו באינטרנט. ואפילו מוצרים שנדמה שחייבים לקנות בחנות רגילה, כמו נעליים שצריך למדוד למשל, היום קונים ברשת!
  3. 3. אם הלקוחות שלכם עברו לדיגיטל, אז גם המתחרים שלכם עברו לדיגיטל – לא רק שהלקוחות שלכם בדיגיטל, אלא שהמתחרים שלכם נהנים מנסיקה משמעותית במכירות שלהם כי הם בדיגיטל, משווקים כמו שצריך עם חברות כמו אינפינס שיווק דיגיטלי לעסק, ואתם לא.
  4. 4. יחס השקעה מול רווח – השקעה בשיווק דיגיטלי זה ללא ספק הדבר המשתלם ביותר כיום. נכון, זה משתלם כשעושים את זה נכון, ואנחנו עוד רגע מגיעים לזה, אבל חשוב לזכור – כשעושים את זה נכון זה לרוב ההשקעה המשתלמת ביותר שאי-פעם עשיתם כמהלך שיווקי לעסק.

איך עושים את זה נכון

אם עד כה ענינו למה כל עסק חייב שיווק דיגיטלי (והאמת היא שהרשימה הנ"ל חלקית למדי), עכשיו ניגע רגע בנושא החשוב לא פחות, איך בכלל משווקים נכון באינטרנט. ובכן, שיווק דיגיטלי זה מקצוע, ואם הוא היה מורכב בעבר, כיום הוא מורכב עד אינסוף, והולך ונהיה מורכב יותר.

מדוע? ובכן, כמות העולמות הדיגיטליים רק הולכת וגדלה, כך שמאמצי השיווק צריכים לקחת בחשבון הרבה יותר משתנים. אבל האמת היא שזה טוב לנו, כי זה אומר שיש הרבה יותר אפיקים שבצורה חכמה יכולים להניב לנו רווחים. אז ללא צל של ספק, הדרך היחידה לעשות שיווק דיגיטלי נכון זה לעבוד עם אנשי מקצוע בתחום, עם אינפינס שיווק דיגיטלי לעסק.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה