לימודי פיזיותרפיה

לימודי פיזיותרפיה

לימודי פיזיותרפיה משלבים תחומים רבים כמו רפואה, פיזיולוגיה ועוד. הלימודים בתחום מאפשרים לכם להשתלב במערכות הרפואה השונות בתור פיזיותרפיסטים. שוקיסט כאן כדי לספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בדרך ללימודי פיזיותרפיה.

פיזיותרפיה תואר ראשון

תואר ראשון בפיזיותרפיה כולל לימודים של 4 שנים שבהם תעברו הכשרות רבות ומגוונות. הייחודיות של לימודי הפיזיותרפיה היא בכך שהם כוללים גם לימוד תיאורטי מעמיק העוסק בפיזיולוגיה ובמבנה של גוף האדם, ויחד עם זאת תעברו בהם גם לא מעט התנסויות מעשיות שיאפשרו לכם לקפוץ למים העמוקים מיד כאשר תסיימו את התואר הראשון.

לימודי פיזיותרפיה בווינגייט

לאור החשיבות הרבה של פיזיותרפיה בעולם הספורט, מכון ווינגייט, המכון המקצועי ביותר בארץ בכל מה שקשור לספורט מאפשר לכם ללמוד תואר ראשון בפיזיותרפיה אצלו. במכון ווינגייט תוכלו לקבל דגש מיוחד על הקשר שבין פיזיותרפיה וספורט, מה שייפתח לכם דלתות נוספות בשוק התעסוקה.

לימודי פיזיותרפיה תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי התואר הראשון משתנים בין מוסדות הלימוד השונים, בעיקר בין אוניברסיטאות למכללות. באופן כללי תדרשו להציג בגרות במתמטיקה עם ציון סביר ב5 יחידות או ציון גבוה יותר ב4 יחידות. בנוסף תדרשו להגיע לרמת אנגלית מסוימת לאור החומר הרב שאותו תדרשו לקרוא בשפה האנגלית. בחלק מהמוסדות תדרשו להציג גם ציון פסיכומטרי שנע סביב ה630.

שוקיסט

אם עוד לא החלטתם מה ללמוד, או שתנאי הקבלה של המוסדות השונים מבלבלים אתכם, אנחנו כאן כדי לסר לכם שאתם יכולים להיות רגועים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להיכנס לאתר של שוקיסט. ברגע שתזינו את הנתונים השונים שלכם תוכלו מיד לראות אלו תארים אתם יכולים ללמוד לאור נתוני הפתיחה שלכם וכמובן מה המוסדות שבהם סיכויי הקבלה שלכם הכי גבוהים.

לסיכום

לימודי פיזיותרפיה מאפשרים לכם להשתלב בתור פיזיותרפיסטים במערכות הבריאות השונות. במהלך הלימודים תלמדו גם את הצד התיאורטי של פיזיותרפיה וגם את הצד המעשי. התואר הזה מאפשר לכם לקבל משכורת נהדרת ועבודה נוחה מיד בסיומם של הלימודים. במהלך הלימודים תוכלו להבין מהם תתי התחומים של הפיזיותרפיה שיותר מעניינים אתכם ותוכלו להתמחות בהם בעתיד.

קרדיט: freepik

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה