החלה עונת המנויים ב"רנה שני"

החלה עונת המנויים ב"רנה שני"

עונת המנויים 2018/19 מציעה לחובבי התיאטרון רפרטואר מגוון של הצגות ממיטב התיאטרונים בארץ

 

באולם "רנה שני" החלה עונת המנויים 2018/19. מפעל המנויים פועל במסגרת העמותה העירונית "פנאי העיר", והעונה החדשה כוללת את מיטב ההצגות המועלות בתיאטרונים המובילים בישראל.

לדברי רכזת האולם איריס יוחנן, מצפה לחובבי התיאטרון רפרטואר מדהים. יוחנן: "הצגות שנבחרו בקפידה מתוך עשרות הצגות, ממיטב תאטראות ארצנו, כל התאטראות, כל הביקורות הטובות כאן על בימה אחת".

העונה נפתחה עם הצגה מספר 1 למנויים: "עושה כרצונו" של תיאטרון הבימה.

הצגה מספר 2: "סבוטאז'" של התיאטרון העברי, תעלה בימים שני, שלישי, רביעי, 27 עד 28 בנובמבר, בשעה 20:30.

ההצגה מביאה את סיפורו של יצחק, בן 90, יליד פולין, כריזמטי ומלא חוש הומור, המחליט להנהיג את דיירי בית האבות בו הוא מתגורר למרד בהנהלת המוסד. ההצגה מאת אילן חצור, בבימויו של גדי צדקה. משתתפים: שלמה בראבא, יגאל עדיקא, פנינה ברט, ריטה שוקרון ויורם יוספברג.

הצגה מספר 3: "אהבה וכאב" של התיאטרון העברי. את ההצגה כתב גדי צדקה בהשראת "כאב" מאת צרויה שלו.

איריס, מנהלת בית ספר מצליחה, קמה בוקר אחד וחווה כאב. מיקי בן זוגה לוחץ אותה לגשת למרפאת כאב, ולמרבה ההפתעה מתגלה לה שהרופא המנהל את מרפאת הכאב הינו איתן, אהוב נעוריה אשר נטש אותה בצעירותה והותיר בליבה כאב עמוק. המפגש של איריס עם אהוב נעוריה מסעיר את יחסיה עם בעלה, משפחתה וכל הסובבים אותה. ימים שני, שלישי, רביעי, 24 עד 25 בדצמבר, בשעה 20:30. בהשתתפות פנינה ברט, נבו קמחי, גדי צדקה, מירי אלוני, יורם יוספברג, דורון גוברמן, נטע בר רפאל.

הצגה מספר 4: "רומיאו ואמא" של תיאטרון הקאמרי. קומדיה חדשה של הצמד גור קורן וגלעד קמחי, המשלבת צחוק ורגש וכן ביקורת על עולם הריאליטי והכוכבים לרגע שהופכים להיות גיבורי תרבות. בימוי גלעד קמחי. משתתפים: דולב אוחנה, אלעד אטרקצ'י, רועי אסף, אסנת בן יהודה, ניסו כאביה, שמחה ברבירו, ענת מגן שבו, שרה פון שוורצה, גור קורן ונוספים.

הצגה מספר 5: "אנשים טובים" של תיאטרון חיפה, מאת דיוויד לינדסי-אבייר, נוסח עברי של אסף צפור, בבימויו של איציק ויינגרטן.

מרגרט, אם חד הורית מת 50, מתחננת בפני הבוס שלה, סטיבי, בן ה-20, שלא יפטר אותה מעבודתה בחנות "הכל בדולר". מתוך נואשותה של מרגרט צפות ועולות שאלות מורכבות על פערים חברתיים, על מזל ועל הבחירות שעושים בחיים. בהשתתפות אסי לוי, מורן ארביב-גנס, רבקה בכר, ישי גולן, אוריה יבלונסקי, טהוניה רובל. ימים שני, שלישי, רביעי, 25 עד 27 בפברואר בשעה 20:30.

הצגה מספר 6: "מלך הכלבים" של תיאטרון בית לסין. מאת יואב שוטן-גושן ועירד רובינשטיין שגם ביים.

מוטקב גדל בחוסר כל, כשחבריו היחידים הם כלבי העיירה. הוא מצטרף לקרקס נודד כדי לזכות בארוחה חמה, גונב את זהותו של אחד מאנשי הקרקס ונמלט עם אהובתו. בהשתתפות עופרי ביטרמן, טל דנינו, גיל וסרמן, תום חגי, יובל ינאי, שירלי לב-ורטהיימר, אנה צוקרמן, אגם רודברג, הדר שחף ונוספים. ימים שני, שלישי, רביעי, 1 עד 3 באפריל, בשעה 20:30.

הצגה מספר 7: "הסודות" של בית לסין. מאת הדר גלרון, בבימויו של כפיר אזולאי.

נעמי, בתו של הדיין החרדי הרב הס, מצליחה לשכנע את אביה לדחות את חתונתה ולאפשר לה ללמוד במדרשה לבנות בצפת. את חלומה החתרני להיות הרב-אישה אורתודוקסית הראשונה היא חולקת רק עם הרבנית דבורי, מנהלת המדרשה. בהשתתפות: יעל וקשטיין, מיכל שטמלר, שירן הוברמן, הדס קלדרון, יניב לוי, עמי ויינברג, קרן מרום ונוספים. ימים שני, שלישי, רביעי, 3 עד 5 ביוני, בשעה 20:30.

יוחנן: "אנחנו מזמינים את הציבור להצטרף לחגיגת תרבות בלתי פוסקת, חוויית תיאטרון סוחפת. מובטחת לכם עונת תרבות נפלאה מרגשת ואיכותית".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה