הזמנות מתוקות

הזמנות מתוקות

מיזם השוקולד החברתי "גוונים של מתוק", הפועל במית"ר "נירים" להעצמת נוער בסיכוי, קיבל הזמנה ממלון "רמדה" למאות מארזי שוקולד ייחודיים

במית"ר "נירים" התרגשו לקבל הזמנה ממלון "רמדה" חדרה למאות מארזי שוקולד ממיזם שוקולד הבוטיק "גוונים של מתוק" הפועל במקום.

מית"ר "נירים" פועל כחלק מרצף השירותים של מחלקת נוער וצעירים באגף הרווחה של עיריית חדרה, ומזה כשנתיים מופעל בו עלידי עמותת "גוונים של מתוק", מיזם שוקולד חברתי להעצמת נוער בסיכוי.

השוקולדים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים, כאשר בני הנוער המייצרים מקבלים שכר על עבודתם. איכות השוקולד ומגוון סוגי המארזים נוחלים הצלחה רבה ונרכשים עלידי לקוחות פרטיים, חברות עסקיות, גופים ציבוריים ועוד. בני הנוער מייצרים מגוון רחב של מוצרים הנמכרים לחברות גדולות במשק, כמו למשל המגבית היהודיתUJIA ; תאגיד "כאן"; המוסד; ועד עובדי עיריית חדרה; משטרת חדרה; חברות הייטק ועוד.

המיזם מאפשר לבני הנוער התנסות בעולם התעסוקה, רכישת כלים של מסוגלות תעסוקתית והשתלבות בעולם העבודה. במסגרת המיזם מתנסים בני הנוער בייצור שוקולד, לומדים כיצד לייצר מגוון פרלינים ושוקולדים משובחים בהנחיה צמודה של שוקולטיירים מקצועיים ובליווי צמוד של צוות חינוכי ומוסמכים כשוקולטיירים, ומועסקים כעובדים וכצוות עיקרי במיזם.

מלון "רמדה" הזמין מאות מארזי שוקולד ייחודיים, ובמית"ר הביעו תקווה כי הזמנה זו תהיה התחלה של שיתוף פעולה בין הרשת העולמית לבין המיזם.

מנכ"ל "גוונים של מתוק" דורון עבאדי ומנהל מית"ר "נירים" שלומי פורקוש הביעו סיפוק מהבעת האמון של המלון במוצרים, והביעו תקווה שההזמנות יגדלו עם הזמן. השניים ציינו כי כל רכישה משמעותה עוד שעות העסקה של בני נוער במיזם.

פורקוש מזמין את הציבור להיכנס לקטלוג של המיזם, להתרשם, להזמין, להעביר לוועד העובדים בארגון, משאבי אנוש או כל לקוח פוטנציאלי שירכוש מארזי שי ובכך יסייע להצלחת המיזם ויאפשר יותר שעות העסקה של בני נוער.

הפעילות במית"ר מיועדת לצמצם את תופעת הניתוק בקרב בני נוער במצבי סיכון וסכנה באמצעות מענה חינוכיטיפולי רב תחומי מתואם בקהילה. המטרה הינה להציע מסגרת חיים נורמטיבית יותר, הכוללת הקניית כישורי חיים, תעסוקה ולימודים, והכנת בני הנוער לחיים עצמאיים. אל המית"ר מגיעים מדי יום כ-50 בני נוער מחדרה, בגילאי 12 עד 18, ומקבלים מענה טיפוליחינוכי לצרכיהם המגוונים.

בעבודה במיזם ניתן דגש מיוחד למיומנויות תעסוקתיות, מיומנויות רכות של מוטוריקה עדינה, ויסות התנהגות וכישורי חיים החיוניים כמכלול לכניסתם לשוק העבודה והמשך לימודים מתקדמים בתחום. בעקבות הייצור והמכירה, חשים בני הנוער סיפוק והכרה במעשיהם וכמובן ביטחונם העצמי עולה וכישוריהם החברתיים מתגבשים. העבודה מקנה להם הרגלי עמידה

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה