דירות בחריש

דירות בחריש

אם אתם לא מסתפקים בריבית האפסית שיש בבנק על חסכונות ורוצים גם להרוויח משהו– כדאי שתשקיעו בנדל"ן. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות רכישת דירות בחריש – אחד המקומות האטרקטיביים ביותר להשקעה בשנים האחרונות.

העיר חריש נמצאת בליבו של חורש טבעי במקום הכי טוב שיש – סמוך לכביש 6 ולכביש 65. עורקי תחבורה נוספים נמצאים אף הם בקרבת מקום (כביש 4, כביש החוף), תחנות הרכבת קרובות (תחנה נוספת מתוכננת להיבנות בחריש עצמה) ואפילו הים לא רחוק.

עם זאת, כדאי להבטיח שתקבלו תשואה ראויה להשקעה שלכם אתם צריכים לרכוש את הטוב ביותר – דירות בחריש שנבנות בסטנדרט גבוה, פונות לפארק ולנוף ומבטיחות איכות חיים, נוחות וקירבה לשירותים קהילתיים שונים. למזלכם זה אפשרי.

פרויקט ספיר

פרויקט ספיר של חברת "אבני דרך" עונה על כל הקריטריונים לעיל והרבה יותר מכך. הפרויקט כולל 255 דירות בנות 3-5 חדרים עם מרפסות, חנייה ומחסן וכן פנטהאוזים ודירות גן.

המשמעות היא שכל דירה נהנית ממקסימום פרטיות ומכיווני אוויר אידיאליים. אבל זה לא הכל, כי כל דירה נהנית גם ממפרט טכני עשיר במיוחד, למשל:

  • אסלות תלויות בחדרי שירותים שמצוידות במיכלי הדחה סמויים שמבטיחים אסתטיקה מקסימלית לצד פונקציונליות
  • תריסי גלילה חשמליים בסלון. בפנטהאוזים ובדירות הגן התריסים החשמליים מותקנים בכל הדירה ולא רק בסלון
  • ריצוף מסוג גרניט פורצלן בכל הדירה
  • חיבור לחשמל תלת פאזי
  • הכנה למזגן מיני מרכזי
  • נקודת חיבור למחשב, טלוויזיה וטלפון בכל חדר. בכל חדר רחצה יותקן שקע שירות
  • חלונות בעלי זיגוג כפול (חלונות אקוסטיים)
  • מערכת חשמל חכמה לצורך ניטור וחסכון בחשמל

בנוסף, הפרויקט כולל מרחב ציבורי גדול ונמצא בסמוך לפארק העירוני – פארק שמשתרע על כ-100 דונם וכולל שטחים ירוקים עם בריכות אקולוגיות, מזרקות, תאורת לילה ייחודית, מתקני משחק וכושר וכן פינות ורחבות לפעילויות שונות מיריד איכרים ועד יוגה, מדיטציה וטאי צ'י.

חברת "אבני דרך"

חברת "אבני דרך" שמקימה את הפרויקט מאמינה שנדל"ן הוא המפתח לצמיחה כלכלית אישית. פועל יוצא של אמונה זה היא האפשרות שנותנת החברה לכל אחד לרכוש דירה משלו, אם למגורים ואם להשקעה.

המשמעות היא שמחירי הדירות של החברה ברחבי הארץ (כולל הדירות בחריש במסגרת פרויקט ספיר) הן נגישות להפליא, כך שדי בהון עצמי נמוך יחסית כדי לרכוש דירה ולהתחיל להרוויח. בנוסף, החברה שמבצעת את הבנייה בפועל היא חברת "גל אריאל" – חברת בת של "אבני דרך" שעושה שימוש בציוד הבנייה המתקדם ביותר, כך שאתם נהנים מכל העולמות:

  • קבלת כל הנדרש תחת קורת גג אחת משלב הרכישה ועד קבלת המפתח.
  • שירות מהיר ויעיל שאין בחברות אחרות.

כמו כן, החברה מתחייבת לספק את הדירות במועד בלי להתפשר על האיכות, השירות או המפרט הטכני ועושה הכל שגם ברכישת דירה להשקעה תרגישו הכי בבית. אמנם מלאי הדירות מוגבל, אבל אם תזדרזו תוכלו להבטיח עוד היום את העתיד. בעולם קוראים לזה ראיית הנולד. בארץ קוראים לזה פרויקט ספיר של "אבני דרך".

צילום: pixabay

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה