אמנים גבעת אולגה

אמנים גבעת אולגה

קריית אמנות גבעת אולגה

 

החברה העירונית "נחלים" פרסמה קול קורא לאמנים תושבי גבעת אולגה, לשיתופי פעולה במיזם שיהפוך את השכונה הוותיקה לקריית אמנות

 

חברת "נחלים" לפיתוח תיירות בחדרה פרסמה קול קורא לשיתוף פעולה עם אמנים יוצרים תושבי שכונת גבעת אולגה, בעיקר הוותיקה, לצורך קידומה של השכונה ומיצובה כקריית אמנות.

ב"נחלים" מסבירים כי, מטרת המיזם לתת ביטוי לאמנים יוצרים המתגוררים או פועלים בשכונה הוותיקה, על מנת לחשוף את הצבעים, הריחות, הצלילים, הנופים, הטעמים שמרכיבים את השכונה הייחודית, תוך חשיפתה לקהל מבקרים רב ומגוון.

המיזם עתיד לכלול פרויקטים שונים, כגון הפקת מפה שבה יצוינו נקודות עניין בגבעת אולגה. המפה תחולק בכל החדרים במלון רמדה ובמקומות נוספים. כמו כן מתוכננים סיורים ברחבי השכונה, המשלבים סדנאות, הרצאות, וכן גלריה. לצורך כך תיבדק האפשרות בדבר הקמת גלריה שכונתית באחד ממבני הציבור בשכונה וכן גלריית חוץ מתחלפת.

בנוסף בכוונת "נחלים" לפעול בשיתוף צוות מקרב אמני גבעת אולגה שיפעלו ביחד לגיוס תקציבים, חסויות ושיתופי פעולה.

חבר הנהלת העיר ומ"מ יו"ר דירקטוריון "נחלים" הרב בנציון נורדמן מציין כי בימים אלה מגבשים רעיונות ואוספים מידע על הנעשה בשכונה ועל האפשרויות להוציא את המיזם אל הפועל.

כאמור, לקראת יישום המיזם פרסמה "נחלים" קול קורא, המיועד  לאמנים יוצרים מתחומים  שונים, לרבות אנשי רוח, בשלנים, המתגוררים או פועלים בשכונה הוותיקה ומעוניינים לקחת חלק במיזם.

פרטים והגשת מועמדות באתר האינטרנט של חברת "נחלים" http://hadera-tour.city, עד ה-20 בינואר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה