אימון אישי

אימון אישי

כל אחד ואחת מאתנו מתמודד עם אתגרים שונים שהחיים מציבים בפנינו. בין אם שמדובר בקשיים כלכליים, כישלונות בתחום העסקי והקריירה, בעיות חברתיות ורגשיות, קשיים במערכות יחסים, אובדן וכו', אימון אישי נועד לסייע בידכם לצאת ממצב משברי ולפתוח פרק חדש בחיים. אימון אישי מהווה פתרון איכותי ואפקטיבי למצבים בהם אתם חשים תקיעות או סובלים מבעיות של ערך עצמי המקשים עליכם להשיג מטרות ולהגשים חלומות. תחום הקואוצ'ינג בנוי על הקניית כלים ומתן הכוונה כיצד למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ולהיות אנשים מאושרים ששמחים בחלקם.

כלים להתמודדות עם אתגרי החיים

הקושי להתמודד עם קשיים ואתגרים משותף לרבים מאתנו, כל אחד מסיבותיו שלו: חוסר במשאבים כלכליים, חוסר זמן, חוסר אנרגיה, תחושת חוסר אונים וכו'. פעמים רבות, אנשים הנתקלים בקשיים ומכשולים, מנסים לאמץ לעצמם עקרונות האמורים לסייע להם, אולם הדרך הטובה ביותר לחולל שינוי, הינה לא לפעול ולהתמודד לבד אלא לפנות לקבלת ליווי, סיוע ותמיכה מקצועיים. אימון אישי יסייע בידכם לקבל ולאהוב את עצמכם כפי שאתם עם היתרונות והחסרונות ולהבין כי תחושות קשות הן לגיטימיות. ההבנה כי לא רק אתם נתקלים בקשיים, אלא שרבים מתמודדים עם מצבים ודברים דומים, מעודדת, מחזקת ומהווה צעד ראשון בדרך להשיג פריצת דרך. היכולת לבקש עזרה מהווה מפתח בחיזוק הביטחון והאמונה העצמיים. אימון אישי לחיים עוסק במגוון תחומי החיים בהם: קריירה, זוגיות ומערכות יחסים, דימוי וביטחון עצמי, אורח חיים בריא, חוסר סיפוק עצמי ועוד. תוכנית האימונים שתקבע לכם הינה מותאמת לצרכים ולמטרות שלכם וזאת במטרה להגיע לצמיחה אישית ומקצועית אליהן אתם שואפים.

שינוי נקודת מבט והקשבה עצמית

עולם הקואוצ'ינג מבוסס על אמון, חיבור וזיקה בין המאמן למתאמן וזאת בשונה מיחסי מורה – תלמיד, מרצה – סטודנט, רופא – מטופל או פסיכולוג – מטופל. הסוד של אימון אישי אפקטיבי ומועיל הינו ללמוד להקשיב לעצמכם ולהשקיע את האנרגיה בעצמכם ולא באחרים. כאשר אתם רוכשים כלים ומיומנויות במסגרת אימון אישי, אתם מקבלים תכנים מועילים ומוכחים שיחוללו שינוי בהסתכלות שלכם על עצמכם ועל חייכם. שינוי התפיסה ונקודת המבט, מהווה מפתח בדרך לפריצת גבולות והסרת מחסומים שיובילו להתפתחות והגשמה עצמית. האימון האישי מתמקד בחיזוק האמונה והביטחון העצמיים, קבלה והקשבה עצמית, למידה כיצד לא לפחד משינויים וכיצד לקבל החלטות.

פריצת מחסומים והסרת עכבות בדרך להגשמת יעדים וחלומות

מאמן אישי מקדיש את כל זמנו אך ורק לכם ומכאן שהתהליך והלמידה הינם אפקטיביים ומשמעותיים יותר. ההנחיה המקצועית, ההכוונה והתמיכה מובילות לקידום והתפתחות בהתאם להיבטים אותם אתם מעוניינים לשנות או לשפר. האימון האישי מתאים לעל מי שמעוניין לחולל שינוי כלשהו בחייו ומתקשה לעשות זאת באופן עצמאי. באמצעות האימון האישי תרכשו מיומנויות בינאישיות שייקלו עליכם להתמודד עם אתגרים שונים בחיי היומיום וכלים מעשיים אפקטיביים שיובילו לקידום הצלחה אישית.

צילום: freepik

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

חליוה