דור העתיד של הכדורסל החדרתי

ביום שני יצאה קבוצת הנערים ב׳ לאומית של רן למשחק חוץ קשה בלב השרון. המשחק היה צמוד לכל אורכו. שלשת ניצחון של דור מלכה קובעת 50:48 צוהל לחדרתים בסיום.

בדרבי קטסל א׳ שהתקיים ביום שלישי בין הקבוצות של לירון ורן גורים חניכיו של רן בתוצאה 47:40. שתי הקבוצות הפגינו רמה גבוהה ושיפור ניכר.

ילדים א׳ מחוזית של רן לא עוצרים, כאשר הפעם ארחו ״חבורת הלוחמים״ בחמישי את הפועל חוף השרון, הילדים לא הביטו לאחור לאורך כל המשחק ובסיום 28:57 לחדרתים. בתום המחזור השלישי הקבוצה ניצבת המקום הראשון בטבלה ביחד עם כוכב יאיר ואבן יהודה כשלכל הקבוצות מאזן של שלוש בטור הניצחונות ואפס בטור ההפסדים

קבוצת הילדים ב׳ של אסי ממשיכה גם היא בפתיחת העונה המצוינת שלה, גם היא ללא הפסדים עדיין. הפעם גוברת הקבוצה בחוץ, על זכרון יעקב החזקה, לאחר משחק פנטסטי, בעיקר בצד ההגנתי. בסיום 60:48 לחדרתים

קבוצת הילדים ב׳ של יאיר השיגה ניצחון מצוין בחמישי האחרון על הקבוצה השנייה של זכרון יעקב ולאחר משחק רווי מתח ומהפכים התוצאה היא 57:60 בסיום והרבה חדרתים מחייכים ושמחים.

בוקר טוב, עדכוני משחקים ממחלקת הנוער: * קטסל א' של רן הרוניאן, אירחו ביום שלישי את זכרון יעקב. הקבוצה מציגה משחק לחימה ללא פשרות ומנצחת בסיום 19:38 * יום חמישי היה יום מוצלח מאוד לקבוצות הילדים. נתחיל עם הילדים ב' של אסי שרושמים ניצחון נאה על השכנים מגן שמואל, בתוצאה 36:54. * ילדים ב' של יאיר לא התקשו במשחקם באור עקיבא. בסיום 53:30 לחדרתים כשכולם משחקים ותורמים לניצחון. * ילדים א' מחוזית של יהודה מנצחים בזכרון בצורה הכי דרמטית שיש. סל ניצחון על הבאזר של השחקן גל בקר מעניק ניצחון שמח מאוד לחדרתים 46:45 בסיום. * ילדים א' לאומית של לירון מנצחים במשחק קבוצתי ומפרגן את האורחים מנתניה בתוצאה 63:69. לאורך כל המשחק הכתיבו החדרתים את הקצב, שמרו חזק ושיחקו כדורסל טוב בהתקפה.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

חליוה
allin-zaf
allin-zaf